MHP Kocaaliler Belediye Başkan adayı belli oldu. Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesi MHP Belediye Başkan Adayı Halit Dağlı oldu.
Bugün Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'ın yaptığı yazılı açıklamaya göre, partinin yetkili kurullarının değerlendirmeleri ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin onayıyla belediye başkanı adayları belirlendi.
Yapılan açıklamaya göre Burdur'da bulunan 4 belde için de belediye başkan adayları belli oldu. Bu kapsamda Kocaaliler Beldesinin Belediye Başkan adayının Halit Dağlı olduğu duyuruldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, seçim çalışmaları kapsamında NNC Haber'i ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Erdoğdu, "Ayırmadan ayrıştırmadan Bucak'ımız için canla başla" dedi.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, çalışan ailelere yönelik önemli bir projeyi müjdeledi. Detaylar haberimizde...
Ağlasun Milliyetçi Hareket Partisi seçim koordine merkezi vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti,
Burdur Bucak AK Parti Kocaaliler Belediye Başkan Adayı İlyas Delen, Kocaaliler için 2024 yatırım programına A2 tipi 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonu yapılacağını müjdeledi.
İYİ Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Safa Sönmez, mülteci ve sığınmacılara belediye yardımlarının yapılmayacağını, yardımların sadece ihtiyaç sahibi Bucaklılara dağıtılacağını açıkladı.