Burdur İli Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Hayrat Vakfı Yaz Okulu kayıtları başladı! İlkokul 3. sınıftan üniversite son sınıfa kadar olan öğrenciler için Kur'an-ı Kerim eğitimi, siyer-i Nebi dersleri, uygulamalı namaz eğitimi, iman dersleri, etkinlik ve oyunlar, sure ezberleri gibi birçok imkan sunuyor
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler beldesine Ziraat Bankası ATM'si kazandırıldı. Vatandaşlar artık bankacılık işlemlerini ilçeye gitmeden kolaylıkla yapabilecek.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Detaylar burada...
Bucak Kaymakamı Bayram Gale, yeni tip nüfus cüzdanlarına geçiş süresinin 31 Aralık 2024 tarihinde sona ereceğini ve bu tarihten sonra eski tip nüfus cüzdanlarının geçerli olmayacağını açıkladı.
Kocaaliler Beldesi Belediye Başkanı İlyas Delen ve eşi, oğullarının dünyaya gelişinin mutluluğunu yaşıyor.
Bucak'ta çocuklar ve gençler için GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları'na kayıtlar başladı! Birçok branşta ücretsiz eğitimler için 1 Temmuz'a kadar başvurun! E-Devlet üzerinden kolayca kayıt olun. Ayrıntılar için tıklayın!
Bucak'ta geçmişten günümüze isim değişikliğine uğramış köy ve beldelerin eski ve yeni isimlerini, tarihçelerini ve isim değişikliklerinin hikayelerini keşfedin!
Bucak Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, iş garantisi ve pratik eğitim imkanlarıyla öne çıkıyor. Detaylar burada...
Bucak Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ile ilgili olarak kura çekimine dair bilgilendirmede bulundu. Detaylar burada...
CHP Bucak Kadın Kolları Başkanlığına, Olağan İlçe Kongresinde Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan seçildi. Başkan Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan'ın açıklaması için tıklayın...
Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ercan Öztürk ve yönetim kurulu, Bucak'ta bir dizi ziyarette bulundu. Ziyaretlerde plaket takdim edildi. Detaylar burada...
27 Mayıs akşamı Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) gerçekleştirilen 22. Türkiye'ye Önem Katanlar Ödül Töreni, muhteşem bir atmosferde gerçekleşti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, mazbata töreninin ardından sahaya inerek, Cumhuriyet Caddesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde Çavuşlar Mahallesi'nde Hüseyin Erdaş, güven tazeledi. Mahallenin sevilen muhtarı yüksek oyla yeniden seçildi.
Burdur'un Bucak ilçesinde Sanayi Mahallesi'nde Gülizar Uğur, güven tazeledi. Mahallenin sevilen muhtarı yeniden seçildi.
Burdur'un Bucak ilçesinde Konak Mahallesinde Kayserili Ali Uğurtay, mahallenin yeni muhtarı seçildi.
Burdur'un Bucak ilçesinde Yörükler Mahallesi Muhtarı Şaban Aksu, seçimi kazanarak güven tazeledi.
Burdur Bucak'ta faaliyet gösteren Çamlaraltı Dinlenme Tesisleri eleman arıyor. İşte detaylar...
Burdur'un Bucak ilçesinde Çukur Mahalle Muhtarı Ramazan Ocak, seçimi kazanarak güven tazeledi. Çukur Mahalle Muhtarı Ramazan Ocak oldu.