Bucak Belediyesi'nin geleneksel sünnet şöleni için kayıtlar başladı! Son başvuru tarihi 19 Temmuz. Hemen başvur, çocuğunu ücretsiz sünnet ettir!
Burdur'un Bucak ilçesinde 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla programlar düzenlendi. İşte detaylar...
Bucak Belediyesi'nin Ramazan Etkinlikleri kapsamında 15 Mart Cuma günü Uğur Işılak, 19 Mart Salı günü ise Fırat Türkmen ve Muhammet Ahmet Fescioğlu Bucak Cumhuriyet Meydanı'nda olacak. İlahi ve kahramanlık türküleri ile unutulmaz bir akşam sizleri bekliyor!
Bucak Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen 12 Mart İstiklal Marşı'nın kabulü programında kompozisyon ve şiir yarışmaları, ödül töreni ve "İstiklal Ateşi" adlı oratoryo gösterisi gerçekleşti.
Bucak'ta Ramazan ayı coşkuyla başladı. Bucak Belediyesi tarafından kurulan gönül sofrasında vatandaşlar ilk oruçlarını hep birlikte açtı. Ramazan ayı boyunca Bucak'ta çeşitli etkinlikler düzenlenecek.
Bucak Belediyesi, Ramazan ayı boyunca her gün binlerce kişiye iftar yemeği verecek. İftar çadırı, hayırseverler ve sivil toplum kuruluşlarına da açık olacak.
Bucak Belediyesi, YKS'ye hazırlanan üniversite adayı öğrencileri Gri Koç Gökhan Müftüoğlu ile buluşturuyor. "YKS'ye Üç Ay Kala Kazanma Navigasyonu" adlı seminerde Müftüoğlu, sınava kalan süreçte öğrencilere taktikler ve motivasyon verecek.
Bucak Kaymakamlığı tarafından Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası sona erdi. 100 sporcunun katıldığı turnuvada dereceye giren takımlara ödülleri törenle verildi.
Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kaymakamlık Kupası Masa Tenisi Halk Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. 27 takım ve 100 sporcunun katıldığı turnuva, unutulmaz bir atmosfere ev sahipliği yapıyor. Her yaştan sporcunun kıyasıya mücadele ettiği turnuva, Cumhuriyet coşkusuyla daha da anlamlı hale geliyor.
Bucak Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekliyor. 16 Şubat 2024 Cuma günü saat 11.30'da açılacak olan Bucak Belediyesi Aile Çay Bahçesi, hemşehrilerimize ucuz ve kaliteli hizmet sunacak.
Bucak Belediyesi'nin taziye evi, Bucak İlçe Müftülüğü'nün Gençlik Projesi kapsamında kültür ve sanat merkezine dönüştü. Kur'an Kursu öğrencileri, Hurma ve Zem Zem'in tarihi yolculuğunu konu alan çalışmalar yaptı.
Bucak Belediyesi, çalışanlarının içini ısıtmak için soğuk kış günlerinde salep ikramında bulundu. Salep ikramı sonrasında Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal kısa bir açıklamada bulundu. Detaylar ve fotoğraflar haberimizde....
Bucak İlçe Müftüsü İbrahim Keser, yarıyıl tatilinde gençlerin dini ve milli değerlerle buluşmaları için düzenlenen Diyanet İşleri Başkanlığı kamplarına başladıklarını duyurdu. Kız kuran kursu öğrencileri kampa açılışı yapıldı, Gençlere 3 gün süresince temel dini bilgiler ve milli manevi değerler aktarılacak.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Alaattin Mahallesi gençleri, mahalle muhtarı İsmail Tuncer liderliğinde Ankara gezisine katıldı. Gençler, Ankara'nın önemli mekanlarını ziyaret ederek kültürel bir deneyim yaşadı.
Burdur'un Bucak İlçesinde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlenen programda, özel öğrenciler performanslarını sergilediler.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak KAÇEP Sorumlu İlçe Başkanı Havva Ergen Kurt , anlamlı günde kurumları ziyaret edip, özel çocuklarla vakit geçirdi.
Bucak engelliler derneği dünya engelliler haftası nedeniyle hayırseverlerin katkılarıyla Bucak cumartesi pazarında pişi ikramı yaptı
Burdur'un Bucak ilçesinde, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarına dikkat çekmek ve Filistin halkına destek vermek amacıyla bir yürüyüş düzenlenecek.
Bucaklı yazar İlkay Bozkurt'un ikinci şiir kitabı Sinema Caddesi şiirseverlerle buluşuyor.
Burdur'un Bucak ilçesi Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer, mahallede bulunan Adnan Menderes İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti.
Burdur'un Bucak ilçesinde, jandarma ekipleri tarafından, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında köy okullarında görev yapan öğretmenlere çiçek hediye edildi.