Burdur Bucak AK Parti Kocaaliler Belediye Başkan Adayı İlyas Delen, Kocaaliler'e müjdeli bir haber verdi. Delen, yaptığı açıklamada, belde için Sağlık Bakanlığı tarafından 2024 yatırım programına A2 tipi 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonu yapılacağını duyurdu.
Burdur Bucak AK Parti Kocaaliler Belediye Başkan Adayı İlyas Delen yaptığı açıklamada, " Beldemiz için Sağlık alanında yapmayı hedeflediğimiz A2 tipi 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonumuz için Burdur Milletvekilimiz Mustafa Oğuz ile birlikte Sağlık Bakan Yardımcımız Kürşat Kırbıyık ile görüşerek YATIRIM SÖZÜNÜ aldık.
Projenin tamamlanması ile Beldemizde sağlık alanında büyük bir açığı kapatmış olacağız. Beldemiz ve civar köylerimize hizmet verecek olan acil sağlık istasyonumuz beldemize hayırlı olsun.
Beldemizin her bir hizmet ve projesine destek veren, daima yanımızda olan Milletvekillerimiz Sn. Mustafa Oğuz ve Sn. Adem Korkmaz’a teşekkür ediyorum. " ifadelerini kullandı.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler beldesine Ziraat Bankası ATM'si kazandırıldı. Vatandaşlar artık bankacılık işlemlerini ilçeye gitmeden kolaylıkla yapabilecek.
Kocaaliler Beldesi Belediye Başkanı İlyas Delen ve eşi, oğullarının dünyaya gelişinin mutluluğunu yaşıyor.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesinde seçimi kazanarak Melli'nin en genç belediye başkanı seçilen İlyas Delen, mazbatasını aldı.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesinde seçim tamamlandı. Sandıklardaki oyların sayımıyla yeni belediye başkanı İlyas Delen oldu.
AK Parti Burdur Milletvekilleri Mustafa Oğuz ve Adem Korkmaz, Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesi'nde hizmete giren 112 Acil Yardım İstasyonu'nda açıklamada bulundular.
Kocaaliler Beldesi AK Parti Belediye Başkan Adayı İlyas Delen ve Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u ziyaret ederek beldenin kalkınmasına yönelik projeleri görüştüler.