MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, çalışan ailelere yönelik önemli bir projeyi müjdeledi.
Erdoğdu, "Bucak Belediyesi Gündüz Bakımevi Projemiz ile çalışan aileler için çocuklarını güvenle emanet edebilecekleri, çocukların sosyal, kültürel, sportif ve kişisel gelişimlerini sürdürebilecekleri farklı sosyal donatıları bulunduran 'Gündüz Bakımevi' projemizi hayata geçireceğiz." dedi.
Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu yaptığı açıklamada, "Çalışan ailelerimiz için çocuk bakımı önemli bir sorundur. Biz, Bucak Belediyesi olarak bu sorunun çözümü için 'Gündüz Bakımevi' projemizi hazırladık. Bu projemiz ile çalışan ailelerimiz çocuklarını güvenle emanet edebilecekleri, çocuklarımızın da keyifli vakit geçirebileceği ve gelişimlerini sürdürebileceği bir ortam oluşturacağız.
Projemiz kapsamında modern ve konforlu bir gündüz bakımevi binası inşa edeceğiz. Binamızda farklı yaş gruplarına uygun oyun alanları, eğitim odaları, dinlenme alanları ve mutfak gibi tüm ihtiyaçlar karşılanacaktır.
Bucak Belediyesi Gündüz Bakımevi projemiz ile çalışan ailelerimize büyük bir kolaylık sağlayacağımıza inanıyoruz. Projemiz tamamlandığında Bucak'ta çalışan tüm anne ve babalar çocuklarını güvenle bize emanet edebileceklerdir." ifadelerini kullandı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
Yusuf Erdoğdu, Eğitime ve Öğrenciye destek olacak! Bucak'a Modern Kütüphane - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.
Yusuf Erdoğdu tarihi sporları popülerleştirecek! Ata Sporları Kompleksi yapılacak - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a ata sporları kompleksi ve sosyal tesisleri inşa edeceğini açıkladı.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, seçim çalışmaları kapsamında NNC Haber'i ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Erdoğdu, "Ayırmadan ayrıştırmadan Bucak'ımız için canla başla" dedi.