MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Yusuf Erdoğdu, Seçmen İletişim Merkezi'nde vatandaşlara seslenirken askerden gelen oğlu Mehmet Erdoğdu, SİM'e gelerek babasına sürpriz yaptı.
Sürpriz sonrasında Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, gözyaşlarına hakim olamazken herkes duygu dolu anlar yaşadı.
Oğlu Mehmet'in dönüşüyle ayrı bir sevinç yaşayan Yusuf Erdoğdu yaptığı açıklamada, " Ailemiz Tamamlandı. Vatani Görevini Başarıyla Yerine Getiren Oğlum, Destek Olmak Adına Bana Çok Güzel Bir Sürpriz Yaptı. Allah Tüm Askerde Yavrusu Olan Anne Babalara Bu Güzel Kavuşma Sevincini Yaşatsın. Hoşgeldin Mehmet’im. " ifadelerini kullandı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
Yusuf Erdoğdu, Eğitime ve Öğrenciye destek olacak! Bucak'a Modern Kütüphane - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.
Yusuf Erdoğdu tarihi sporları popülerleştirecek! Ata Sporları Kompleksi yapılacak - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a ata sporları kompleksi ve sosyal tesisleri inşa edeceğini açıkladı.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, seçim çalışmaları kapsamında NNC Haber'i ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Erdoğdu, "Ayırmadan ayrıştırmadan Bucak'ımız için canla başla" dedi.
Yusuf Erdoğdu sözü verdi! Sokak hayvanları sorunu çözülecek - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'ta 5000 civarında sokak hayvanı olduğunu ve refahları için önemli adımlar atacaklarını açıkladı.