MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, gece gündüz durmadan seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Gün boyu yoğun tempoda devam eden seçim çalışmaları kapsamında gece saatlerinde NNC Haber'i ziyaret eden Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, NNC Haber Yazı İşleri Müdürü Osman Nanecioğlu ile gündemi değerlendirdi.
Seçim çalışmaları kapsamında bilgi de veren Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, " Vatandaşlarımızla bir araya gelerek, onların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek çözüm önerilerimizi sunuyoruz. Halkımızın talepleri doğrultusunda belirlemiş olduğumuz projelerimizi hayata geçirmek için "ayırmadan ayrıştırmadan Bucak'ımız için canla başla" diyoruz." ifadelerini kullandı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
Yusuf Erdoğdu, Eğitime ve Öğrenciye destek olacak! Bucak'a Modern Kütüphane - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.
Yusuf Erdoğdu tarihi sporları popülerleştirecek! Ata Sporları Kompleksi yapılacak - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a ata sporları kompleksi ve sosyal tesisleri inşa edeceğini açıkladı.
Yusuf Erdoğdu sözü verdi! Sokak hayvanları sorunu çözülecek - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'ta 5000 civarında sokak hayvanı olduğunu ve refahları için önemli adımlar atacaklarını açıkladı.