Burdur Haber - Emrullah Ünal gümbür gümbür geliyor! 'Bucak'ta rekor kıracağız'

AK Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, Bucak'ta rekor kıracağını söylüyor. Esnaf ve vatandaştan aldığı olumlu tepkilerle emin adımlarla ilerleyen Ünal, Bucak'ı daha yaşanabilir modern bir şehir haline getirecek projeleriyle dikkat çekiyor.

BUCAK BELEDİYE BAŞKANI VE BAŞKAN ADAYI EMRULLAH ÜNAL: BUCAK’TA REKOR KIRACAĞIZ

AK Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, ziyaretlerine ve çalışmalarına devam ediyor. Bucak esnafından ve vatandaştan aldığı olumlu tepkileri dile getiren Ünal, Bucak’ta bir rekor kırılacağını belirtti.

GÖNÜL SENİN GİBİ BAŞKAN ARZU EDİYOR

AK Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal yeni dönem vizyon projeleri ile Bucak’ı daha yaşanabilir modern bir şehir haline getirmek için emin ve doğru adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Beş yıllık görevi süresince önemli çalışmalara imza atan Başkan Ünal, yeni dönem projeleriyle ve çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Sahada aldığı olumlu yorumların ardından vatandaş, “Bucak’ı geliştirecek ve yeni yüzyıla hazırlayacak başkan sensin. Gönlümüzün arzu ettiği senin gibi bir başkandı. Bucak’ımıza çok hizmet ettin. Çok güzel hizmetlerde bulundun. Bugüne kadar yaptıkların yapacaklarının teminatı Aynen devam diyor.”

BUCAK, BAŞKAN ÜNAL İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK

Yeni dönem, eğitim, gençlik, kültür, sanat, turizm ve sosyal yardım projeleriyle de Bucak’ın potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı planlayan Ünal şehrin her alanında gelişmeyi ve ilerlemeyi hedefliyor. Emrullah Ünal, Bucak’ın geleceğini parlak bir şekilde şekillendirmek için azimle çalışıyor ve halkın desteğiyle Bucak’ta hiç olmadığı kadar yüksek bir oy almayı hedefliyor. Bucak, Emrullah Ünal’la yeni bir döneme kapı aralıyor.

Emrullah ÜnalrekorTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.