AK Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, ziyaretlerine ve çalışmalarına devam ediyor. Bucak esnafından ve vatandaştan aldığı olumlu tepkileri dile getiren Ünal, Bucak’ta bir rekor kırılacağını belirtti.
AK Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal yeni dönem vizyon projeleri ile Bucak’ı daha yaşanabilir modern bir şehir haline getirmek için emin ve doğru adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Beş yıllık görevi süresince önemli çalışmalara imza atan Başkan Ünal, yeni dönem projeleriyle ve çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Sahada aldığı olumlu yorumların ardından vatandaş, “Bucak’ı geliştirecek ve yeni yüzyıla hazırlayacak başkan sensin. Gönlümüzün arzu ettiği senin gibi bir başkandı. Bucak’ımıza çok hizmet ettin. Çok güzel hizmetlerde bulundun. Bugüne kadar yaptıkların yapacaklarının teminatı Aynen devam diyor.”
Yeni dönem, eğitim, gençlik, kültür, sanat, turizm ve sosyal yardım projeleriyle de Bucak’ın potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı planlayan Ünal şehrin her alanında gelişmeyi ve ilerlemeyi hedefliyor. Emrullah Ünal, Bucak’ın geleceğini parlak bir şekilde şekillendirmek için azimle çalışıyor ve halkın desteğiyle Bucak’ta hiç olmadığı kadar yüksek bir oy almayı hedefliyor. Bucak, Emrullah Ünal’la yeni bir döneme kapı aralıyor.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.
Bucak şehrine ve insanına beş yıl boyunca aralıksız hizmet eden çalışma arkadaşları, bu muazzam sürecin tadını çıkarmak ve birliklerini pekiştirmek için bir iftar programında bir araya geldi.
Bucak Belediyesi tarafından hizmete açılan Aile Çay Bahçesi, kısa sürede şehrin en gözde mekânları arasına girdi. Her yaştan ziyaretçinin keyifle vakit geçirdiği bu bahçe, 7’den 70’e herkesin yeni uğrak noktası haline geldi.