Bucak Belediye Başkanı ve Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, sosyal medya hesabı üzerinden videolu bir mesaj yayınlayarak geçen dönemde yaptıkları çalışmaları takipçileriyle paylaştı.
Sosyal medya hesabı üzerinden videolu mesaj yayınlayan Bucak Belediye Başkanı ve Bucak Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal geçen dönemde yaptıkları kazanımları takipçileriyle paylaştı. Artık Bucak atıklarının geri dönüşümle gelir haline geldiğini belirten Ünal; ''Bucak'ta çöpler artık Burdur Belediyeler Birliği Katı Atık Bertaraf Tesisine taşınıyor.'' dedi.
Yaptığı paylaşımla Emrullah Ünal; ''Burdur Belediyeler Birliği başkanlığına seçilmemden sonra Belediyeler Birliği bünyesinde kurulan Katı Atık Bertaraf Tesisinin amacına uygun olarak bölgeye hizmet vermesi için Birliğe 6 adet çöp treyleri ve 3 adet çekici kazandırdık. Bucak ve diğer ilçelerden çöplerin katık atık tesisine taşınmasını sağladık. Böylece her ay düzenli olarak çöpten elektrik üreterek birlik bütçesine de gelir kazandırdık.'' dedi.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.
Bucak şehrine ve insanına beş yıl boyunca aralıksız hizmet eden çalışma arkadaşları, bu muazzam sürecin tadını çıkarmak ve birliklerini pekiştirmek için bir iftar programında bir araya geldi.
Bucak Belediyesi tarafından hizmete açılan Aile Çay Bahçesi, kısa sürede şehrin en gözde mekânları arasına girdi. Her yaştan ziyaretçinin keyifle vakit geçirdiği bu bahçe, 7’den 70’e herkesin yeni uğrak noktası haline geldi.