MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'dan Oğuzhanspor'a Destek Sözü
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'ın köklü futbol kulüplerinden Oğuzhanspor'a destek vereceğini açıkladı. Erdoğdu, "Şanlı Oğuzhanspor'umuzu düşürüldüğü bu durumdan kurtarmak için tüm taraftarlarımıza birlikte seferber olacağız." dedi.
Erdoğdu, açıklamasında şunları söyledi:
"Şanlı Oğuzhanspor'umuzu düşürüldüğü bu durumdan kurtarmak için tüm taraftarlarımıza birlikte seferber olacağız. Oğuzhanspor, Bucak'ın en önemli değerlerinden biridir ve yeniden eski başarısına dönmesi için elinden geleni yapacağız.
Seçilmem halinde Oğuzhanspor'a maddi ve manevi destek vereceğiz. Kulübün altyapısına yatırım yaparak genç futbolculara önem vereceğiz. Taraftarlarla yakın bir iletişim kurarak kulübün sorunlarını birlikte çözeceğiz.
Bucaklıları Oğuzhanspor'a sahip çıkmaya çağırıyorum. Birlikte hareket ederek Oğuzhanspor'u yeniden hak ettiği yere taşıyacağız."
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
Yusuf Erdoğdu, Eğitime ve Öğrenciye destek olacak! Bucak'a Modern Kütüphane - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.
Yusuf Erdoğdu tarihi sporları popülerleştirecek! Ata Sporları Kompleksi yapılacak - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a ata sporları kompleksi ve sosyal tesisleri inşa edeceğini açıkladı.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, seçim çalışmaları kapsamında NNC Haber'i ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Erdoğdu, "Ayırmadan ayrıştırmadan Bucak'ımız için canla başla" dedi.