MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'ın birinci derece deprem bölgesinde yer alması nedeniyle kentsel dönüşüm için ivedilikle çalışmalara başlayacağını açıkladı.
Erdoğdu, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"İlçemiz birinci derece deprem bölgesinde bulunmaktadır. Bu nedenle kentsel dönüşüm hayati önem taşımaktadır. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak için elimizi taşın altına koyacağız ve kentsel dönüşüm çalışmalarına ivedilikle başlayacağız.
Unutmayalım, afetin nerede ne zaman olacağını bilemeyiz. Karşılaşabileceğimiz her türlü afete hazırlıklı olmalıyız.
Bir diğer projemiz ise çarpık kentleşmenin önüne geçmek olacaktır. Şehrimizin büyümesini ve gelişmesini rant haline getirmeden, vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda şeffaf bir şekilde yapılacaktır."
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
Yusuf Erdoğdu, Eğitime ve Öğrenciye destek olacak! Bucak'a Modern Kütüphane - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.
Yusuf Erdoğdu tarihi sporları popülerleştirecek! Ata Sporları Kompleksi yapılacak - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a ata sporları kompleksi ve sosyal tesisleri inşa edeceğini açıkladı.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, seçim çalışmaları kapsamında NNC Haber'i ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Erdoğdu, "Ayırmadan ayrıştırmadan Bucak'ımız için canla başla" dedi.