Down Sendromlu ve Engelli Çocuklar için Düzenli Etkinlikler Müjdesi!
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, down sendromlu ve engelli çocuklar için her yıl düzenli olarak etkinlikler yapacaklarını açıkladı. Erdoğdu, bu sayede engelli çocuklar ile aradaki engelleri kaldıracaklarını ve onların topluma kazandırılmasına katkıda bulunacaklarını söyledi.
Etkinliklerin Kapsamında planladıkların bahseden Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Eğlenceli ve eğitici oyunlar, sportif aktiviteler, Sanatsal çalışmalar, Geziler, Farkındalık çalışmaları yapacaklarını söyledi.
Down Sendromlu ve Engelli Çocukların çok değerli olduğunun altını çizen Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, düzenleyeceğimiz etkinliklerle Down sendromlu ve engelli çocukların sosyalleşmelerini sağlayacağız. Kendilerini ifade etmelerine yardımcı olacak bu etkinlikler çocuklarımızın toplumla entegrasyonlarını kolaylaştıracak. Ayrıca etkinliklerimiz çocuklarımızın ailelerine destek olacak.
Yusuf Erdoğdu yaptığı açıklamada, " Down sendromlu ve engelli çocuklarımız için her yıl düzenli olarak etkinlikler yapacağız. Yapacağımız etkinliklerimiz onlarla aramızdaki engelleri kaldıracaktır." ifadelerini kullandı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
Yusuf Erdoğdu, Eğitime ve Öğrenciye destek olacak! Bucak'a Modern Kütüphane - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.
Yusuf Erdoğdu tarihi sporları popülerleştirecek! Ata Sporları Kompleksi yapılacak - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a ata sporları kompleksi ve sosyal tesisleri inşa edeceğini açıkladı.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, seçim çalışmaları kapsamında NNC Haber'i ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Erdoğdu, "Ayırmadan ayrıştırmadan Bucak'ımız için canla başla" dedi.