MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'taki liselerin tek bir bölgeye toplanmasının öğrenci ve veliler üzerinde oluşturduğu maddi ve manevi zorlukları ortadan kaldırmak için önemli bir adım atacağını açıkladı.
Erdoğdu, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"Liselerimizin tek bir bölgeye toplanması, öğrencilerimiz ve velilerimiz için birçok zorluk yaratmaktadır. Uzak mesafelerden okula gitmek, zaman ve maddi kayıplara neden olmaktadır. Ayrıca, trafik yoğunluğu ve güvenlik riskleri de artmaktadır.
Bu nedenle, MHP Bucak Belediyesi olarak, liselerimizin bölgesel olarak eşit dağılmasını sağlayacağız. Bu sayede, öğrencilerimiz daha kısa sürede ve daha güvenli bir şekilde okula ulaşabilecekler. Velilerimiz de maddi açıdan daha az yük altına girecekler."
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
Yusuf Erdoğdu, Eğitime ve Öğrenciye destek olacak! Bucak'a Modern Kütüphane - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.
Yusuf Erdoğdu tarihi sporları popülerleştirecek! Ata Sporları Kompleksi yapılacak - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a ata sporları kompleksi ve sosyal tesisleri inşa edeceğini açıkladı.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, seçim çalışmaları kapsamında NNC Haber'i ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Erdoğdu, "Ayırmadan ayrıştırmadan Bucak'ımız için canla başla" dedi.