Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, yaptığı açıklamada ilçeye iki önemli projeyi müjdeledi: Yeni Sanayi Alanları ve Yeni İmar Alanları.
Yeni Sanayi Alanları
Bucak'ın gelişmekte olan ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yeni sanayi alanları oluşturulacağını belirtilen Başkan Adayı Emrullah Ünal, bu alanların, yatırımcılara cazip teşvikler sunarak ilçeye yeni işletmelerin çekilmesini ve mevcut işletmelerin büyümesini teşvik edeceğini söyledi.
Yeni İmar Alanları
Bucak'ın artan nüfusuna ve konut ihtiyacına cevap vermek için yeni imar alanları oluşturulacağı da açıklayan Emrullah Ünal, bu alanların modern ve planlı bir şekilde geliştirilecek ve konut ihtiyacını karşılayacağını ifade etti.
Bu iki projenin Bucak'ın ekonomisine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlaması bekleniyor. Yeni sanayi alanları, yeni iş imkanları yaratırken, yeni imar alanları da konut ihtiyacını karşılayarak ilçenin daha modern ve yaşanabilir bir şehir haline gelmesine katkıda bulunacak.
AK Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal'ın projelerin detayları ve yapım takvimi ile ilgili önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi vermesi bekleniyor.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.
Bucak şehrine ve insanına beş yıl boyunca aralıksız hizmet eden çalışma arkadaşları, bu muazzam sürecin tadını çıkarmak ve birliklerini pekiştirmek için bir iftar programında bir araya geldi.
Bucak Belediyesi tarafından hizmete açılan Aile Çay Bahçesi, kısa sürede şehrin en gözde mekânları arasına girdi. Her yaştan ziyaretçinin keyifle vakit geçirdiği bu bahçe, 7’den 70’e herkesin yeni uğrak noktası haline geldi.