Havaların soğuması ile birlikte kış aylarında en çok tüketilen Bucak Salebi içmek isteyenlere Başkan Emrullah Ünal, Perşembe Pazarında jest yapıyor.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Perşembe Pazarı'nda Bucak'ın beğenilen lezzeti Salep ikram edecek.
Soğuk kış günlerinde vatandaşlarına destek olmak ve içlerini ısıtmak adına etkinlik düzenleyen Başkan Emrullah Ünal, 1 Şubat Perşembe günü saat 11.00'de Kapalı Perşembe Pazarı'nda etkinlik düzenleyecek. Pazara gelen vatandaşlara Bucak Belediyesi tarafından ücretsiz olarak Bucak Salebi dağıtılacak.
Düzenlenen etkinlikle, Perşembe Pazarında alışveriş yapan Bucak Halkı, alışveriş arasında sıcak salep içebilecek.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.
Bucak şehrine ve insanına beş yıl boyunca aralıksız hizmet eden çalışma arkadaşları, bu muazzam sürecin tadını çıkarmak ve birliklerini pekiştirmek için bir iftar programında bir araya geldi.
Bucak Belediyesi tarafından hizmete açılan Aile Çay Bahçesi, kısa sürede şehrin en gözde mekânları arasına girdi. Her yaştan ziyaretçinin keyifle vakit geçirdiği bu bahçe, 7’den 70’e herkesin yeni uğrak noktası haline geldi.