Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Dutalan Köyü'nde su sondajına düşen ve kurtarılan Rabia'yı Bucak Devlet Hastanesi'nde ziyaret etti. Rabia'nın sağlık durumunun iyi olduğunu ve neşesinin yerinde olduğunu belirten Ünal, "Onun yüzündeki tebessüm dünyalara bedel. Geçmiş olsun yavrum." dedi.
Rabia, 5 Şubat 2024 tarihinde Dutalan Köyü'nde su sondajına düşmüş ve itfaiye ekipleri tarafından 1 saatlik çalışmayla kurtarılmıştı. Kurtarma çalışmaları sırasında vatandaşlar da nefeslerini tutmuş, Rabia'nın sağ salim kurtarılmasına büyük sevinç göstermişlerdi.
Hastanede Rabia ve ailesiyle bir süre sohbet eden Başkan Ünal, Rabia'ya geçmiş olsun dileklerini iletti. Rabia'nın sağlık durumunun iyi olduğunu ve moralinin yüksek olduğunu görmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Ünal, "Rabia'mızın yaşadığı bu talihsiz olaydan sağ salim kurtulması hepimizi çok sevindirdi. Onun yüzündeki tebessüm dünyalara bedel. Rabia'mıza ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabia'nın her zaman yanında olduğumuzu ve ona her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu bilmelerini istiyorum." diye konuştu.
Rabia ve ailesi de Başkan Ünal'ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Rabia, Başkan Ünal'a ve kurtarma çalışmalarına katılan herkese teşekkür etti.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.
Bucak şehrine ve insanına beş yıl boyunca aralıksız hizmet eden çalışma arkadaşları, bu muazzam sürecin tadını çıkarmak ve birliklerini pekiştirmek için bir iftar programında bir araya geldi.
Bucak Belediyesi tarafından hizmete açılan Aile Çay Bahçesi, kısa sürede şehrin en gözde mekânları arasına girdi. Her yaştan ziyaretçinin keyifle vakit geçirdiği bu bahçe, 7’den 70’e herkesin yeni uğrak noktası haline geldi.