AK Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, yeni dönemde çöp konteynırlarını yer altına alma projesini açıkladı. Ünal, bu projenin görsel kirliliği ortadan kaldıracağını, yer tasarrufu sağlayacağını ve daha temiz bir çevre sunacağını söyledi.
Yer üstünde bulunan çöp konteynırları, şehirlerin görsel estetiğini bozuyor. Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal'ın yeni projesi ile çöp konteynırları yer altına alınarak, şehir daha temiz ve güzel bir görünüme kavuşacak.
Yer altı konteynerleri, yer üstünde kapladıkları alandan daha az yer kaplar. Bu sayede şehir merkezlerinde park yeri ve yeşil alan gibi ihtiyaçlara daha fazla yer ayrılabilecek.
Yer altı konteynerleri, çöplerin kokmasını ve yayılmasını engeller. Ayrıca, haşerelerin ve kemiricilerin çöplere ulaşmasını da zorlaştırır. Bu sayede daha temiz ve hijyenik bir çevre sağlanacaktır.
Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, projenin önemini şu sözlerle vurguladı: "Yeni dönemde çöp konteynırlarını yer altına almaya başlayacağız. Bu projemiz ile görsel kirliliği ortadan kaldıracağız. Yer altı konteynerleri ile hem yer açısından tasarruf edeceğiz hem de sağlık açısından daha temiz ve hijyenik bir ortam sunacağız."
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.
Bucak şehrine ve insanına beş yıl boyunca aralıksız hizmet eden çalışma arkadaşları, bu muazzam sürecin tadını çıkarmak ve birliklerini pekiştirmek için bir iftar programında bir araya geldi.
Bucak Belediyesi tarafından hizmete açılan Aile Çay Bahçesi, kısa sürede şehrin en gözde mekânları arasına girdi. Her yaştan ziyaretçinin keyifle vakit geçirdiği bu bahçe, 7’den 70’e herkesin yeni uğrak noktası haline geldi.