DEVA Partisi, Burdur'un Bucak ilçesinde 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Tarık Kurunç'u belediye başkan adayı olarak gösterdi.
Kurunç, adaylığıyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"Bucak'a hizmet etmek için DEVA Partisi'nden belediye başkan adayı oldum. Bucak'ı hak ettiği yere taşımak için var gücümle çalışacağım. Ekibimle birlikte Bucak'ı daha yaşanabilir bir ilçe yapmak için projeler ürettik. Bu projeleri Bucaklı hemşehrilerimizle paylaşarak onların da fikirlerini almak istiyorum."
Tarık Kurunç, 1988 yılında Burdur'un Bucak ilçesinde doğdu. Yıllardır esnaf olarak Bucak'ta vatandaşlara hizmet veren Tarık Kurunç, üyesi olduğu DEVA Partisinden, Bucak Belediye Başkan Adayı oldu.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, çalışan ailelere yönelik önemli bir projeyi müjdeledi. Detaylar haberimizde...
İYİ Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Safa Sönmez, mülteci ve sığınmacılara belediye yardımlarının yapılmayacağını, yardımların sadece ihtiyaç sahibi Bucaklılara dağıtılacağını açıkladı.
İYİ Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Safa Sönmez, pazar ziyaretinde vatandaşların ve esnafın ekonomik sıkıntılarını dile getirdi. Vatandaşlar hayat pahalılığından ve alım gücünün düşmesinden şikayet etti. Esnaflar da satışlardaki düşüşün endişe verici olduğunu belirtti.
Başkan Adayı Safa Sönmez ve beraberindeki heyet, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti. Ziyarette siyasi gelişmeler ve Bucak'ın ekonomisi ele alındı.
AK Parti Bucak İlçe Başkanlığı, yaklaşan yerel seçimler için 'Seçim Koordinasyon Merkezi'ni coşkulu bir törenle açtı. Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal'ın önemli mesajlarını ve hedeflerini paylaştı.
İYİ Parti, Bucak Belediye Başkanlığı için Safa Sönmez'i aday olarak belirledi. Safa Sönmez, şeffaf, adaletli ve halkın taleplerine duyarlı bir yönetim anlayışıyla Bucak'ın geleceğini şekillendirmeyi hedefliyor.