Bucak'ta Daha Fazla Sosyal ve Kültürel Etkinlik Müjdesi!
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'ta eksikliği hissedilen sosyal ve kültürel etkinliklere daha fazla yer vereceklerini açıkladı. Erdoğdu, bu sayede hem vatandaşların hem de üniversite öğrencilerinin daha keyifli bir vakit geçirmesini sağlayacaklarını söyledi.
Proje kapsamında çeşitli konserler, tiyatro oyunları, sergiler, festivaller, spor turnuvaları ile eğlenceli ve eğitici atölyelerle talepleri yerine getireceğini belirten Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, "Vatandaşlarımızın ve şehrimizin misafirleri olan üniversite öğrencilerimizin eksikliğini dile getirdiği sosyal ve kültürel etkinlik yapılmaması sorununu ortadan kaldırarak vatandaşlarımıza ve öğrencilerimize sunacağız." dedi.
Vatandaşların ve üniversite öğrencilerinin daha keyifli bir vakit geçirmesi için gayret göstereceklerini belirten Yusuf Erdoğdu bu proje ile Bucak'ta sosyal ve kültürel hayatı canlandıracaklarını söyledi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
Yusuf Erdoğdu, Eğitime ve Öğrenciye destek olacak! Bucak'a Modern Kütüphane - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.
Yusuf Erdoğdu tarihi sporları popülerleştirecek! Ata Sporları Kompleksi yapılacak - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a ata sporları kompleksi ve sosyal tesisleri inşa edeceğini açıkladı.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, seçim çalışmaları kapsamında NNC Haber'i ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Erdoğdu, "Ayırmadan ayrıştırmadan Bucak'ımız için canla başla" dedi.