MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a tır garajı, otel ve restorandan oluşan bir tesis kazandıracaklarını açıkladı. Erdoğdu, projenin detaylarını da paylaştı.
Yapılacak olan bu projenin tır esnafının ihtiyacı olan birçok şeyi barındıracağını belirten Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, tesiste tır garajının yanı sıra otel, restoran, sosyal tesisler ve 160 adet sanayi dükkanı olacağını söyledi.
Projenin faydalarını da sıralayan Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, " Yapacağımız bu tesisle şehir içi trafiğini rahatlamanın yanı sıra taşımacıların park sorununu çözerek, şehir dışından gelen taşımacılara hizmet verilecek. Ayrıca tesis istihdam ve gelir yaratacak." ifadelerini kullandı.
Yusuf Erdoğdu yaptığı açıklamada, "Tır garajı ,otel ve restorandan oluşan testimizle şehir içi trafiğini rahatlatacak ve taşımacı vatandaşlarımızın park sorunu çözeceğiz. Aynı zamanda şehir dışından gelen taşımacılarımıza sosyal tesisimizde hizmet verip istihdam ve gelir yaratacağız. Bu projemiz toplamında Bucak'ımıza 160 adet sanayi dükkanı, tır garaj ve sosyal tesislerini kazandıracağız." dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
Yusuf Erdoğdu, Eğitime ve Öğrenciye destek olacak! Bucak'a Modern Kütüphane - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.
Yusuf Erdoğdu tarihi sporları popülerleştirecek! Ata Sporları Kompleksi yapılacak - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a ata sporları kompleksi ve sosyal tesisleri inşa edeceğini açıkladı.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, seçim çalışmaları kapsamında NNC Haber'i ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Erdoğdu, "Ayırmadan ayrıştırmadan Bucak'ımız için canla başla" dedi.