Bucak Belediyesi, soğuk kış günlerinde çalışanlarının içini ısıtmak için salep ikramında bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, belediye çalışanları için düzenlenen salep ikramına katıldı. Ünal, "Başarımızın arkasında ekibimizin ve çalışanlarımızın imzası var. Onların mutlu bir ortamda çalışması başarı çıtamızı daha da yukarılara çıkarıyor. Soğuk kış gününde mesai arkadaşlarımıza sıcak salep ikramında bulunduk. Gönülleri ısıttık." dedi.
Salep ikramına, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve çalışanlar katıldı.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.
Bucak şehrine ve insanına beş yıl boyunca aralıksız hizmet eden çalışma arkadaşları, bu muazzam sürecin tadını çıkarmak ve birliklerini pekiştirmek için bir iftar programında bir araya geldi.
Bucak Belediyesi tarafından hizmete açılan Aile Çay Bahçesi, kısa sürede şehrin en gözde mekânları arasına girdi. Her yaştan ziyaretçinin keyifle vakit geçirdiği bu bahçe, 7’den 70’e herkesin yeni uğrak noktası haline geldi.