Bucak

Burdur Bucak Haber - Başkan Ünal'dan adaylık sonrası ilk açıklama

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, 2024 yerel seçimlerinde AK Parti'den Bucak için tekrar başkan adayı olacak. Ünal, adaylık sonrası yaptığı açıklamada, "Hizmette sınır tanımadık, yeni dönemde de Bucak'ımıza eser yatırımlarla hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

Burdur Bucak Haber - Başkan Ünal'dan adaylık sonrası ilk açıklama

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, 2024 yerel seçimlerinde Ak Parti'den yeniden aday gösterilmesinin ardından ilk açıklamasını yaptı. Açıklamada Ünal, Bucak'a hizmet etmeye devam edeceğini ve "Türkiye Yüzyılı Belediyeciliği" ile şehri kalkındıracağını vurguladı.

BAŞKAN EMRULAH ÜNAL’DAN ADAYLIK SONRASI İLK AÇIKLAMA

Bucak Belediye Başkanı ve 2024 yerel seçimlerinde Ak Partiden Bucak için yeniden başkan adayı gösterilen Emrullah Ünal, adaylığının açıklanmasında sonra ilk açıklamasını yaptı. Bucak Belediye Başkan adayı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada;

“Kıymetli Bucaklı Hemşerilerim;

Beş yıldır hizmetle müşerref olduğumuz, emanet bilerek gözümüz gibi baktığımız, gündüz oturmayıp gece uyumadığımız, halka hizmeti Hakk’a hizmet bilerek gayret mevzisi kabul ettiğimiz, ana kucağımız baba ocağımız Bucak’ımızın beş yıl daha emrindeyiz inşallah. Bugünden itibaren kentine sahip çıkan, oyuna sahip çıkan Bucak gönüllüleriyle onbinlerle Bucak’ımızda yatırımların ve kazanımların devamı için projelerimizle bir kez daha yola çıkıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.

Kardeşlerim;

2019 yılında başlayan Bucak yolculuğumuzun her gününü hep çok çalışarak geçirdik. Aradan geçen 5 yılda saymakla bitmez eserlerimizle, hayata geçirdiğimiz nice projelerimizle, eşine ender rastlanır bir değişim ve dönüşüm serüveniyle herkesin ve herkesimin örnek olarak gösterdiği Bucak Modeli Belediyecilik pratiğini ortaya çıkarmış olmanın tarifsiz onurunu yaşıyoruz. Yolun en başında önce şehrin potansiyeline inandık. En büyük gücümüz gönüllerdeki sevgilerdi. Kalpleri bir ideal etrafında birleştirdik. Sonra hep birlikte hedeflerimize yürüdük. Kazanan şehrimiz oldu. Yeni dönemde de Türkiye Yüzyılı Belediyeciliği ile aziz şehrimiz Bucak’ımızı eser yatırımlarımızla kalkındırmaya ve kadim şehrimizi nakış nakış işlemeye devam edeceğiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk “Dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla yorulmazlar”diyor. Bizde Bucak için aşkla yola çıktık, sevgiyle çalıştık; 5 yılda güzel Bucak’ımıza yeni projeler kazandırdık. Örnek teşkil ettik, ilklere imzamızı attık. Hizmette sınır tanımadık ve hep daha iyisi için mücadele ettik. Gönül belediyeciliği anlayışıyla hareket edip halkımızın kalplerine dokunduk. Sadece bir belediye olmadık halkıyla iç içe olan “Senin Belediyen” “Herkesin Belediyesi” olduk.

Kıymetli Dostlar,

Bugünden itibaren kırgınlık, küskünlük, kızgınlık bitmiştir. Bugünden itibaren fitne, fesat, nifak bitmiştir. Bugünden itibaren birlik, beraberlik ve kardeşlik kazanmıştır. Cenab-ı Allah’ın lütfu, hemşehrilerimizin teveccühü, AK Parti’mizin takdiri, yol ve kader arkadaşlığından iftihar ettiğim Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleri ile Bucak Belediye Başkanlığına yeniden adaylığımız bir kez daha hepimize hayırlı olsun. Bucak’ımıza hizmet yolunda durmadan, yorulmadan, dinleyerek, anlayarak, çözümler üreterek, gönüller yaparak çalışmaya devam edeceğiz. Enerjimiz var, kalbimizde şehrimize ve insanımıza dair derin bir sevgi var. İnanıyoruz, yeniden başaracağız.

Kıymetli hemşerilerim, kardeşlerim, ablalarım, abilerim, genç kardeşlerim,

Bu kutlu yolda benimle yürümeye var mısınız? Hakça, adaletle ve yetim hakkını gözeterek, Bucak’ımızı hep birlikte bir 5 yıl daha yönetmeye var mısınız? Öğrencinin, gençlerin, kadınların, engellilerin, çiftçinin, esnafın, emeklinin yanında olup, kentimizi yönetmeye var mısınız? Sizlerle gurur duyuyorum. Burada yankılanan gür sesi herkesin duyduğuna yürekten inanıyorum. Hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur Bucak Haber - AK Parti Bucak Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı
Bucak

Burdur Bucak Haber - AK Parti Bucak Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

AK Parti Bucak İlçe Başkanlığı, yaklaşan yerel seçimler için 'Seçim Koordinasyon Merkezi'ni coşkulu bir törenle açtı. Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal'ın önemli mesajlarını ve hedeflerini paylaştı.

Burdur Bucak Haber - Bucak'ta Halk Ekmeğe Zam Yok
Bucak

Burdur Bucak Haber - Bucak'ta Halk Ekmeğe Zam Yok

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal'ın talimatıyla Halk Ekmek fiyatlarında değişiklik yapılmıyor. Sağlıklı ve ekonomik halk ekmeği, Bucaklı vatandaşlara 6 TL'den sunulmaya devam ediyor. Başkan Ünal, hemşerilere uygun fiyat ve kalitede ekmek üretmeye devam edeceklerini belirtti.

Burdur Bucak Haber - Başkan Ünal'dan heyecanlandıran açıklama
Bucak

Burdur Bucak Haber - Başkan Ünal'dan heyecanlandıran açıklama

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, ilçeye yeni bir beton santrali kurulacağını müjdeledi. Ünal, Santralin kurulumuna başlandığını ve Bucak'ın kalkınmasına önemli bir katkı sağlayacağını belirtti.

Burdur Bucak Haber - Aile büyüklerinin duasını aldı
Burdur

Burdur Bucak Haber - Aile büyüklerinin duasını aldı

AK Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, önemli bir ilkeye dikkat çekti. Ünal, bir işe başlamadan önce anne ve babanın rızasını almak ve aile büyüklerinden dua istemenin önemini vurguladı.

Burdur Bucak Haber - Bucak'ta coşkulu karşılama
Bucak

Burdur Bucak Haber - Bucak'ta coşkulu karşılama

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal'ın yeniden aday gösterilmesinin ardından düzenlenen karşılama programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. AK Parti Bucak İlçe Başkanlığı, "Yeniden Bucak, Yeniden Ak Parti" diyerek zafere giden yolda birlikte çalışacaklarını vurguladı.

Burdur Bucak Haber - AK Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Belli Oldu
Bucak

Burdur Bucak Haber - AK Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

AK Parti Bucak Belediye Başkan adayı kim oldu? AK Parti haftalardır beklenen Bucak Belediye Başkan adayını açıkladı. AK Parti Bucak Belediye Başkan adayı Emrullah Ünal oldu. Emrullah Ünal kimdir? Detaylar haberimizde...