Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak ilçesine yapılacak olan Aqua Park projesini duyurdu. Aqua Park, yüzme havuzları, çocuk havuzu, kaydırakları ve soyunma odaları ile yaz günlerinde hem çocuklara hem de yetişkinlere keyifli bir eğlence alanı sunacak.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak ilçesinde yapılacak olan aqua park projesini duyurarak şu açıklamalarda bulundu:
"Bucaklı vatandaşlarımız yapacağımız Aqua Park’ın serinleten havuzu ve kaydırakları ile yaz günlerinde doyasıya eğlenecekler. Aqua Parkımız yüzme havuzları, çocuk havuzu, kaydırakları ve soyunma odaları ile Bucak’ımıza çok yakışacak. Proje kapsamında planlanan tesis, sıcak yaz günlerinde hem çocuklara hem de yetişkinlere keyifli bir eğlence alanı sunacak. Her yaştan vatandaşımızın rahatlıkla faydalanabileceği Aqua Park ile Bucak, yeni bir eğlence merkezine kavuşacak. Projemiz ilçemize hayırlı olsun!
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.
Bucak şehrine ve insanına beş yıl boyunca aralıksız hizmet eden çalışma arkadaşları, bu muazzam sürecin tadını çıkarmak ve birliklerini pekiştirmek için bir iftar programında bir araya geldi.
Bucak Belediyesi tarafından hizmete açılan Aile Çay Bahçesi, kısa sürede şehrin en gözde mekânları arasına girdi. Her yaştan ziyaretçinin keyifle vakit geçirdiği bu bahçe, 7’den 70’e herkesin yeni uğrak noktası haline geldi.