Ramazan Ayında Birlik ve Beraberlik İftarı

Başkan Emrullah Ünal, Ramazan ayının manevi atmosferinde Sarı ailesinin iftar çadırındaki misafirperverliğine vurgu yaparak, birlik ve beraberliğin güçlendiğini belirtti. Bu özel akşam için Sarı ailesine teşekkür ediyoruz.

Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Ramazan ayının bereket ve güzelliklerini yaşamak için bir araya gelenlerin birlik ve beraberliğini vurgulayarak, bu akşamki iftar çadırında Sarı ailesi tarafından verilen iftar yemeği için teşekkürlerini iletti ve Sebahat Sarı'ya rahmet diledi.

Başkan Emrullah Ünal, Ramazan ayının manevi atmosferinde bir araya gelmenin önemine değinerek, Sarı ailesinin misafirperverliğinin ve yardımseverliğinin önemine vurgu yaptı. Bu akşamki iftar çadırında, Sarı ailesinin katkılarıyla sağlanan iftar yemeğinin, toplumun birlik ve dayanışma ruhunu daha da pekiştirdiğini belirtti.

İftar Yemeğinden sonra Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesaplarından ''Ramazan'ın bereketi ve güzelliği sofralarımızdan, hanelerimizden eksik olmasın. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin Bu akşamki iftar yemeğimizi veren  Sarı ailesine teşekkür ediyor, Sebahat Sarı’ya Allah’tan rahmet diliyorum.'' ifadelerini paylaştı

Emrullah ÜnalBelediye Başkanıİftarson dakikaTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.