Burdur Bucak Haber - Yusuf Erdoğdu'dan Bucak'ta engelleri kaldıracak proje

Yusuf Erdoğdu'dan Bucak'ta engelleri kaldıracak proje MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, down sendromlu ve engelli çocuklar için her yıl düzenli olarak etkinlikler yapılacağını açıkladı.

Down Sendromlu ve Engelli Çocuklar için Düzenli Etkinlikler Müjdesi!

MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, down sendromlu ve engelli çocuklar için her yıl düzenli olarak etkinlikler yapacaklarını açıkladı. Erdoğdu, bu sayede engelli çocuklar ile aradaki engelleri kaldıracaklarını ve onların topluma kazandırılmasına katkıda bulunacaklarını söyledi.

Etkinliklerin Kapsamında planladıkların bahseden Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Eğlenceli ve eğitici oyunlar, sportif aktiviteler, Sanatsal çalışmalar, Geziler, Farkındalık çalışmaları yapacaklarını söyledi.

Down Sendromlu ve Engelli Çocukların çok değerli olduğunun altını çizen Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, düzenleyeceğimiz etkinliklerle Down sendromlu ve engelli çocukların sosyalleşmelerini sağlayacağız. Kendilerini ifade etmelerine yardımcı olacak bu etkinlikler çocuklarımızın toplumla entegrasyonlarını kolaylaştıracak. Ayrıca etkinliklerimiz çocuklarımızın ailelerine destek olacak.
 
Yusuf Erdoğdu yaptığı açıklamada, " Down sendromlu ve engelli çocuklarımız için her yıl düzenli olarak etkinlikler yapacağız. Yapacağımız etkinliklerimiz onlarla aramızdaki engelleri kaldıracaktır." ifadelerini kullandı.

Yusuf ErdoğduengelDown sendromuprojeTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.