Burdur Bucak Haber - Emrullah Ünal talimatı verdi! Ücretsiz parkur hazırlık kursları başlıyor!

Bucak Belediyesi, POMEM, BESYO ve Askeri Okullar sınavına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur hazırlık kursları düzenliyor. Kurslar, uzman eğitimciler eşliğinde ve ücretsiz olarak verilecek. Başvuru tarihleri ve detayları için Bucak Belediyesi'nin web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip edin.

BAŞKAN EMRULLAH ÜNAL’IN TALİMATLARIYLA BUCAK BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ POMEM, BESYO VE ASKERİ OKULLAR PARKUR HAZIRLIK KURSLARI BAŞLIYOR

Bucak Belediyesi, Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), BESYO, Spor Okulları ve Askeri Okullar Sınavına katılmak isteyen adaylar için ücretsiz parkur hazırlık kursları düzenleyecek. POMEM kursları için başvuruları 25 Mart-5 Nisan 2024 tarihleri arasında Bucak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne yapılacak.

Bucak Belediyesi’nin Polis Meslek Eğitim Merkezi(POMEM), BESYO VE askeri okullar adayları için ücretsiz düzenlediği ‘Sınav Parkuru Hazırlık Kursları’na kayıtlar başlıyor.

Gençlerin eğitimine önemli katkılarda bulunan Bucak Belediyesi, bir yandan da açtığı ücretsiz kurslarla gençlere destek oluyor. POMEM, BESYO ve Askeri okullar sınavına katılacak olan adaylara yönelik düzenleyeceği ‘Sınav Parkuru Hazırlık Kursları’ başlıyor. Uzman eğitimciler eşliğinde verilecek kurslara katılmak isteyen adaylar Bucak Belediyesine ait 05436481515 nolu telefondan istenilen bilgilere ulaşabilecekler. 

Emrullah ÜnaltalimatücretsizparkurhazırlıkkursTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.