Burdur Bucak Haber - Bucak'ta Spor Yatırımı Rekoru!

Bucak Belediyesi, gençleri sevindirecek bir haberle 19 yeni semt sahası kazandırdı! Bu sayede Bucak'ta toplam semt sahası sayısı 40'a ulaştı.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, gençleri sevindirecek bir haberi paylaştı. Ünal, yaptığı açıklamada Bucak'a 19 yeni semt sahası kazandırdıklarını ve Burdur genelinde spor yatırımları noktasında rekor kırdıklarını söyledi.

Gençlerin sosyal aktivitelerle ve sporla vakit geçirmelerini önemsediklerini belirten Ünal, "Bucak genelinde 19 semt sahası inşa ettik. 3 semt sahamızın ise yapım çalışmaları devam ediyor." dedi.

Yeni semt sahaları ile birlikte Bucak'ta toplam semt sahası sayısının 40'a ulaştığını belirten Ünal, "Gençlerimiz bu sahalarda futbol, basketbol ve voleybol gibi sporları yapabilecekler. Ayrıca sahalarımız, mahalle sakinlerimiz için de güzel bir sosyalleşme alanı olacak." diye konuştu.

Ünal, "Gençlerimize her zaman değer vermeye devam edeceğiz. Onların daha sağlıklı ve mutlu bir şekilde vakit geçirmeleri için elimizden geleni yapacağız." dedi.

spor yatırımısemt sahasıEmrullah ÜnalBucak BelediyesiTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.