Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, gençleri sevindirecek bir haberi paylaştı. Ünal, yaptığı açıklamada Bucak'a 19 yeni semt sahası kazandırdıklarını ve Burdur genelinde spor yatırımları noktasında rekor kırdıklarını söyledi.
Gençlerin sosyal aktivitelerle ve sporla vakit geçirmelerini önemsediklerini belirten Ünal, "Bucak genelinde 19 semt sahası inşa ettik. 3 semt sahamızın ise yapım çalışmaları devam ediyor." dedi.
Yeni semt sahaları ile birlikte Bucak'ta toplam semt sahası sayısının 40'a ulaştığını belirten Ünal, "Gençlerimiz bu sahalarda futbol, basketbol ve voleybol gibi sporları yapabilecekler. Ayrıca sahalarımız, mahalle sakinlerimiz için de güzel bir sosyalleşme alanı olacak." diye konuştu.
Ünal, "Gençlerimize her zaman değer vermeye devam edeceğiz. Onların daha sağlıklı ve mutlu bir şekilde vakit geçirmeleri için elimizden geleni yapacağız." dedi.
Bucak Belediye Başkan adayı Hülya Gümüş, "ATAGEM Belediye Spor Kompleksi" projesini açıkladı. Proje ile spor yapma kültürünü yaygınlaştırmak, her yaştan insanı sporla tanıştırmak ve Bucak'ı sporun merkezi haline getirmek amaçlanıyor.
Dikkat Bucak'ta 28 Temmuz elektrik kesintisi Burdur'un Bucak ilçesinde 28 Temmuz 2024 Pazar günü elektrik kesintisi var mı? Burdur Bucak'ta elektrikler kesilecek mi? Bucak'ta yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde.
Burdurlu gazeteci genç kadın hüzne boğdu! Son yolculuğuna uğurlandı Burdur'un Bucak ilçesi Kızılkaya Beldesinde de tanınan, Antalya’da gazetecilik kariyerine devam eden Rabihan Aktaş, hayatını kaybetti.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur İli Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.