Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi nerede açılacak? İşte detaylar...

Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.

Bucak'ta Halk Ekmek Büfelerine yenisi ekleniyor
Bucak Belediyesi, 3. Halk Ekmek Büfesi'nin hizmete girmesinin ardından 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde de açılacak. Bu sayede vatandaşlar, daha uygun fiyatlı ekmeğe daha kolay ulaşabilecek.

Halk ekmek hane bütçesine destek oluyor!
Halk Ekmek Büfeleri'nin amacı ile ilgili açıklamada bulunan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, şu ifadelere yer verdi;

"Hane bütçelerine destek olmak amacıyla kurduğumuz ve vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi gören Halk Ekmek Uygulamamızı daha da yaygınlaştırma çalışmalarımız devam ediyor. 4. Halk Ekmek Büfemizi de hizmete sunacağız. Hayırlı olsun."

Bucak'ta Halk Ekmek fiyatı ne kadar?
Halk Ekmek Büfeleri'nde 1 ekmek 6 TL'den satılıyor. Bu fiyat, piyasadaki ekmek fiyatlarından daha uygun olması nedeniyle vatandaşlar, daha az maliyetle ekmek ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Daha fazla vatandaş faydalanıyor
Bucak Belediyesi, Halk Ekmek Büfeleri'ni şehrin farklı noktalarına yaymayı planlıyor. Bu sayede daha fazla vatandaş bu hizmetten faydalanabilecek.

sond akikahalk ekmekBucak Belediye Başkanı Emrullah ÜnalTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.