Bucak Belediyesi, Ramazan ayında da vatandaşlara ucuz ekmek ve pide ulaştırmaya devam ediyor. Halk ekmeği 6 liradan, Ramazan pidesi ise 10 TL'den vatandaşlara sunulacak.
Vatandaşların ucuz ekmek ve pideye ulaşabilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Halk ekmeğini 6 liradan, Ramazan pidesini ise 10 TL'den vatandaşlara sunacaklarını söyledi. Ayrıca Başkan Emrullah Ünal, Bu sayede vatandaşların ekonomisine katkıda bulunmayı amaçladıklarını ifade etti.
Bucak'ta yaşayan vatandaşlar, Halk Ekmek büfelerinden ve fırınlardan 6 TL'ye ekmek, 10 TL'ye Ramazan pidesi alabilecekler.
Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet vermekte olan fırınlar, Ramazan'ın vazgeçilmez lezzeti Ramazan Pidesini 15 TL'den vatandaşlara sunuyor.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak Belediyesi, Burdur Bucak'ta 2. Halk Ekmek Büfesini, Cumartesi Pazarında hizmete açtı. Peki Bucak Halk Ekmek'te ekmek fiyatı ne kadar? Halk Ekmek'te 1 ekmek 6 liradan satılıyor.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal'ın talimatıyla Halk Ekmek fiyatlarında değişiklik yapılmıyor. Sağlıklı ve ekonomik halk ekmeği, Bucaklı vatandaşlara 6 TL'den sunulmaya devam ediyor. Başkan Ünal, hemşerilere uygun fiyat ve kalitede ekmek üretmeye devam edeceklerini belirtti.
Burdur Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla başlattığı Halk Ekmek projesini hayata geçirdi. Türkiye'de ilk defa Kent Kart ile vatandaşlar uygun fiyatlı ekmek alabilecek. Toplam 12 Halk Ekmek noktasında, Kent Kart kullanarak vatandaşlar 6.50 TL'ye ekmek satın alabilecekler.
NNC Haber'de canlı yayında açıklamalarda bulunan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Halk Ekmek çalışmalarıyla ilgili açıklamada bulundu.
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, ilçede halk ekmek fırınının açılışını gerçekleştirdi. Başkan Sertbaş, halk ekmek fırınının Türkiye'nin geleceğine yakışır bir hizmet olduğunu belirtti.