Bucak Belediyesi, Askere Gidecek Gençlere Destek İçin 3 Yıldır Asker Çantası Dağıtıyor

Bucak Belediyesi, vatani görevlerini yerine getirmek üzere askere gidecek gençler için 3 yıldır bu hizmeti devam ettiriyor.

Bucak Belediyesi, vatani görevlerini yerine getirmek üzere askere gidecek gençler için 3 yıldır bu hizmeti devam ettiriyor.

Bucak'ta askerler yalnız değil!

3 yıldır Bucak Belediyesi tarafından sürdürülen projeden yararlanmak isteyen asker gençlerin, belediyeye celp kağıtlarıyla başvurmaları yeterli oluyor . Bucak Belediyesi, bu çantaları askere gidecek gençlerin yanında olabilmek ve onlara destek olabilmek amacıyla sunuyor.

Asker çantasının içinde ise;

Çorap

Atlet,

İç Çamaşırı

İğne-İplik,

Çamaşır Torbası,

Diş Macunu,

Diş Fırçası

Ayakkabı Boyası

Duş Jeli

Şampuan

Traş Bıcağı

Traş Köpüğü

Terlik

El Çantası

Tırnak Makası bulunuyor.

Bucak Belediye Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal ,'' Bucak Belediyesi olarak vatani görevini yerine getirmek için askere gidecek olan tüm kardeşlerimizin Asker Çantası'nı 3 yıldır biz hazırlıyoruz. Askere gidecek olan kardeşlerimiz için hazırladığımız çanta için hemşehrilerimizin celp kağıtları ile gelerek belediyemize başvurmaları yeterlidir. Dedi

Emrullah Ünalasker çantasıhizmetTürkiye

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.