Bucak Belediyesi, vatani görevlerini yerine getirmek üzere askere gidecek gençler için 3 yıldır bu hizmeti devam ettiriyor.
Bucak'ta askerler yalnız değil!
3 yıldır Bucak Belediyesi tarafından sürdürülen projeden yararlanmak isteyen asker gençlerin, belediyeye celp kağıtlarıyla başvurmaları yeterli oluyor . Bucak Belediyesi, bu çantaları askere gidecek gençlerin yanında olabilmek ve onlara destek olabilmek amacıyla sunuyor.
Asker çantasının içinde ise;
Çorap
Atlet,
İç Çamaşırı
İğne-İplik,
Çamaşır Torbası,
Diş Macunu,
Diş Fırçası
Ayakkabı Boyası
Duş Jeli
Şampuan
Traş Bıcağı
Traş Köpüğü
Terlik
El Çantası
Tırnak Makası bulunuyor.
Bucak Belediye Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal ,'' Bucak Belediyesi olarak vatani görevini yerine getirmek için askere gidecek olan tüm kardeşlerimizin Asker Çantası'nı 3 yıldır biz hazırlıyoruz. Askere gidecek olan kardeşlerimiz için hazırladığımız çanta için hemşehrilerimizin celp kağıtları ile gelerek belediyemize başvurmaları yeterlidir. Dedi
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.
Bucak şehrine ve insanına beş yıl boyunca aralıksız hizmet eden çalışma arkadaşları, bu muazzam sürecin tadını çıkarmak ve birliklerini pekiştirmek için bir iftar programında bir araya geldi.
Bucak Belediyesi tarafından hizmete açılan Aile Çay Bahçesi, kısa sürede şehrin en gözde mekânları arasına girdi. Her yaştan ziyaretçinin keyifle vakit geçirdiği bu bahçe, 7’den 70’e herkesin yeni uğrak noktası haline geldi.