Başkan Meçikoğlu Kütükçü ile Görüştü!

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Detaylar burada...

Bir dizi ziyaretler için Ankara’da bulunan Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Bucak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı, aynı zamanda Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşları (OSBÜK) delegesi Hasan Yalçın Meçikoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükçü’yü Genel Kurul öncesi ziyaret etti. Meçikoğlu, Bucak Organize Sanayi Bölgesi’nin sorunlarını ileterek istişarelerde bulundu.

Başkan Meçikoğlu, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükçü’ye misafirperverlikleri ve Türk sanayisine verdikleri katkılarından dolayı teşekkür etti. 

Başkan Meçikoğlu’na, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve 2. OSB Müteşebbis Heyeti Başkan Vekili - OSBÜK delegesi Yusuf Keyik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve 1. OSB Burdur OSB OSBÜK delegesi Hasan Ali Daldal, Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fatoğlu ve Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar eşlik etti.

Bucak OSBHasan Yalçın MeçikoğluTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.