Vali Öksüz Bucak'ta! Organizede fabrikaları gezdi

Vali Türker Öksüz, Bucak Organize Sanayi Bölgesi'nde fabrika ziyaretleri gerçekleştirdi. Burdur'un sanayi potansiyelini yerinde inceledi.

Vali Öksüz Bucak'ta! Organizede fabrikaları gezdi

VALİ ÖKSÜZ, BUCAK OSB'DE FABRİKA ZİYARETLERİNDE BULUNDU


Burdur Valisi Türker Öksüz, Bucak Organize Sanayi Bölgesinde fabrika ziyaretlerinde bulundu.

Bucak OSB'ye kapsamlı bir inceleme ziyareti gerçekleştiren Vali Öksüz, bölge müdürlüğünde aldığı brifingin ardından fabrika ziyaretleri yaparak, Bucak'ta öne çıkan sanayi sektörlerinde yerinde incelemede bulundu.

Vali Türker Öksüz, sırasıyla Başarırlar Mermer, HTS Makine Sanayi, Atanlar Kereste, Alpin Yalıtım, Mercan ve Portsan Mermer Fabrikalarını ziyaret etti.

Göreve başladığı günden itibaren tüm alanlarda İlimizi hızlı bir şekilde tanımaya devam eden Vali Öksüz, bugün de İlimizin gelişmiş sanayisi ile öne çıkan "taşın aş olduğu ilçe" olarak anılan Bucak'ta sektörel bazda bir dizi inceleme ziyaretinde bulundu.

Ziyaretine Başarırlar Mermer ile başlayan Vali Öksüz, Fabrika Sahibi Yusuf Başarır'la birlikte fabrikayı gezerek, faaliyetleri ve mermer sektörüyle ilgili bilgi aldı.

Programının devamında, HTS Makine Sanayi Fabrikasına ziyarette bulunan Vali Öksüz, fabrika ortakları Ali Tıngır ve Hasan Yaman'dan çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Ziyaretine Atanlar Kereste Fabrikası ile devam eden Vali Öksüz, fabrika Sahibi Nihat Atan'dan kereste sektörüyle ilgili bilgiler aldı.

Bucak Organize Sanayi Bölgesi ziyaretlerine Alpin Yalıtım Fabrikası ile devam eden Vali Öksüz, firma sahibi 22 - 23. Dönem Burdur Milletvekili Mehmet Alp'le birlikte fabrikayı gezerek incelemede bulundu, sektör ve ürünlerle ilgili bilgi aldı.

Valimiz ziyaretin son bölümünde Portsan ve Mercan Mermer Fabrikalarına ziyarette bulunarak, Fabrika Sahibi Hayırsever İş İnsanı Mehmet Cadıl ve oğlu Muhammed Cadıl'la bir süre görüştü.

Ziyarette İlimizin ve Bucak İlçesinin lokomotifi konumunda olan Doğaltaş Mermer sektörü ve Burdur ekonomisine katkısı görüşülerek, karşılıklı değerlendirmelerde bulunuldu.Vali Öksüz Bucak'ta! Organizede fabrikaları gezdiVali Öksüz Bucak'ta! Organizede fabrikaları gezdiVali Öksüz Bucak'ta! Organizede fabrikaları gezdiVali Öksüz Bucak'ta! Organizede fabrikaları gezdiVali Öksüz Bucak'ta! Organizede fabrikaları gezdiVali Öksüz Bucak'ta! Organizede fabrikaları gezdiVali Öksüz Bucak'ta! Organizede fabrikaları gezdiVali Öksüz Bucak'ta! Organizede fabrikaları gezdiVali Öksüz Bucak'ta! Organizede fabrikaları gezdiVali Öksüz Bucak'ta! Organizede fabrikaları gezdi

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur Haber - Vali Öksüz başkanlığında toplandılar
Burdur

Burdur Haber - Vali Öksüz başkanlığında toplandılar

Burdur Valisi Türker Öksüz başkanlığında toplanan İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu (İİMEK), meslek lisesi öğrencilerinin stajlarını güvenli şekilde yapmalarını temin etmek için bir araya geldi.

Burdur Haber - Burdur Valisi Öksüz'den, kamu bankalarını ziyaret
Burdur

Burdur Haber - Burdur Valisi Öksüz'den, kamu bankalarını ziyaret

Burdur Valisi Türker Öksüz, Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank Burdur Şubelerini ziyaret ederek şube müdürleriyle bir araya geldi.

Burdur Haber - Vali Öksüz'den Huzurevi ziyaretti
Burdur

Burdur Haber - Vali Öksüz'den Huzurevi ziyaretti

Burdur Valisi Türker Öksüz, Hilmi Hafize Evin Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan yaşlıları ziyaret etti. Detaylar ve fotoğraflar haberimizde...

Burdur Haber - Vali Öksüz Esnafla Buluşmaya Devam Ediyor
Burdur

Burdur Haber - Vali Öksüz Esnafla Buluşmaya Devam Ediyor

Burdur Valisi Türker Öksüz, Cuma Namazı sonrası Arasta olarak bilinen Bakırcılar ve Ateşli Sanatlar Çarşısı'nı ziyaret etti. Esnaflarla çay içip sohbet eden Vali Öksüz, Burdur'un geleneksel sanatlarının yaşatılması için destek verdi.

Burdur Haber - Burdur Valisi Öksüz'den Berat Kandili Mesajı
Burdur

Burdur Haber - Burdur Valisi Öksüz'den Berat Kandili Mesajı

Burdur Valisi Türker Öksüz, Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Mesajında Berat Gecesi'nin merhamet, mağfiret ve bağışlanma gecesi olduğunu ve bu gecenin yaradılış gayesini yeniden gözden geçirme, yaşantısının muhasebesini yapma, yıkılan gönülleri, kırılan kalpleri onarma, barış ve kardeşlik için bir fırsat olduğunu belirtti.

Burdur Gölhisar Haber - Vali Türker Öksüz bakın nerelerde incelemede bulundu?
Gölhisar

Burdur Gölhisar Haber - Vali Türker Öksüz bakın nerelerde incelemede bulundu?

Burdur Valisi Türker Öksüz, Gölhisar'da Orallar Gruba ait tıbbi ve aromatik bitki işleme tesisi, Medusa ve Emtar seraları ile Kayalar Group'un ithal hayvancılık çiftliğini ziyaret etti.