Burdur'un Bucak ilçesinin geleceğine yönelik kararlı adımlar atan CHP Bucak Belediye Başkan adayı Hülya Gümüş, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) fabrikalarını ziyaret ederek emekçilerle bir araya geldi ve iş dünyasının beklentilerini dinledi.
Bucak ilçesinin geleceği için kararlı adımlar atan CHP Bucak Belediye Başkan adayı Hülya Gümüş, ilçede bulunan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) fabrikalarını ziyaret etti. Gümüş, ziyaret kapsamında hem emekçilerle bir araya gelerek taleplerini dinledi hem de fabrika sahipleriyle görüşerek iş dünyasının beklentilerini anlamaya çalıştı. İlçenin her kesimiyle işbirliği içinde olacaklarını ve ortak akıl ile daha güzel bir Bucak için çalışacaklarını ifade etti.
Emekçilerle sohbet ederek onların sorunlarını ve beklentilerini dinleyen Hülya Gümüş, işçi haklarına duyduğu hassasiyeti vurgulayarak, Belediye Başkanı olarak seçilmesi durumunda bu konuda gerekli adımları atmaya söz verdi.
Ayrıca, OSB fabrikalarının sahipleriyle yapılan görüşmelerde, iş dünyasının ihtiyaçları ve talepleri ele alındı. Gümüş, Bucak OSB'nin büyümesi için gerekli olan altyapı çalışmalarını yapma sözü verdi. Fabrika sahipleriyle işbirliği içinde olacaklarını ve ilçenin ekonomik potansiyelini daha da yukarı taşımak için projeler geliştireceklerini belirtti.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta belediye binasına asılan borç pankartı ile ilgili CHP Grup Sözcüsü Özcan Duran ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş açıklamalarda bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Hülya Gümüş, uçurtma şenliğine davet etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği Başkanı Sayın Mehmet Yiğit ve Dernek Üyesi Muhammet Yiğit'e nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ü ziyaret etti.