MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'dan Afet ve Acil Yardım Planı Projesi!
''İlçemiz Birinci Derece Deprem Bölgesinde!''
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yaklaşan yerel seçimlerle birlikte vatandaşa projelerini duyurmaya devam ediyor. Erdoğdu bu sefer tüm Türkiye'yi ilgilendiren o soruna parmak bastı.
Afet Konteynerleri!
Deprem bölgesi olan ülkemizde ''birinci derece deprem bölgesinde'' yer alan Bucak için afet konteynerleri projesi ile soruna çözüm bulan Erdoğdu; ''İlçemiz birinci derece deprem bölgesinde yer almaktadır. Toplanma alanlarına koyacağımız afet konteynerleri ile her an başımıza gelebilecek deprem gerçeğine hazırlanacağız.'' dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
Yusuf Erdoğdu, Eğitime ve Öğrenciye destek olacak! Bucak'a Modern Kütüphane - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.
Yusuf Erdoğdu tarihi sporları popülerleştirecek! Ata Sporları Kompleksi yapılacak - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a ata sporları kompleksi ve sosyal tesisleri inşa edeceğini açıkladı.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, seçim çalışmaları kapsamında NNC Haber'i ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Erdoğdu, "Ayırmadan ayrıştırmadan Bucak'ımız için canla başla" dedi.