Bucaklı Ak Parti destekleyenleri seçim koordinasyon merkezinde Bucak Belediye Başkanı ve aynı zamanda Bucak Ak Parti Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal ile bir araya gelerek seçim ruhunu tazelediler.
İftar ardından Ak Parti seçim koordinasyon merkezinden toplanan Bucaklı vatandaşlar geç saatlere kadar değerlendirme toplantısı yaptılar.
Bucak Belediye Başkanın Emrullah Ünal; ''Gecenin bu geç saatinde seçim koordinasyon merkezimizde yoğun katılımla hemşerilerimizle değerlendirme toplantısı gerçekleştiriyoruz. Tarih yazmaya az kaldı, birlikte başaracağız.'' dedi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kızılkaya Belediye Başkan Adayı Şeref Coşar ve ekibi, seçim çalışmalarına start verdi. Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı coşkuyla gerçekleşti. Coşar, açılış konuşmasının ardından Belediye Meclis Üyesi adaylarını da tanıttı.
MHP Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, 31 Mart yerel seçimleri için Seçim Koordinasyon Merkezi'ni açtı. MHP ve diğer siyasi partilerin temsilcilerinin katıldığı törende Güngör, Kızılkaya'da gerçekleştirdiği projeleri ve gelecek çalışma planlarını anlattı. Detaylar için canlı yayınımıza göz atın!
AK Parti Bucak İlçe Başkanlığı, yaklaşan yerel seçimler için 'Seçim Koordinasyon Merkezi'ni coşkulu bir törenle açtı. Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal'ın önemli mesajlarını ve hedeflerini paylaştı.
CHP Bucak Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı: Hülya Gümüş'ten Etkileyici Konuşma! - CHP Bucak Belediye Başkan Adayı Hülya Gümüş, "Bu merkez sadece bir binanın kapılarının aralanması değil; bu ilçenin geleceğine olan kararlılığımızın bir göstergesidir." dedi.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.