Burdur'un Bucak ilçesi Oğuzhan Mahallesinde muhtar değişti. Şimdi değişim zamanı sloganı ile seçim çalışmalarını gerçekleştiren Hilmi Uysal, Oğuzhan Mahallesi muhtarı oldu.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Oğuzhan Mahallesi'nde muhtarlık seçiminde değişim rüzgarı esti. "Şimdi Değişim Zamanı" sloganıyla seçim çalışmalarını yürüten Hilmi Uysal, mahalle sakinlerinin teveccühüyle muhtar seçildi.
Seçim zaferinin ardından açıklamada bulunan Hilmi Uysal, " Mahalle sakinlerimize teveccühleri için teşekkür ederim. Bu güveni boşa çıkarmamak için elimden geleni yapacağım. Mahallemize hizmet etmek için sabırsızlanıyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak Oğuzhan Mahallesi'ni daha güzel bir geleceğe taşımak için gayret göstereceğim. Görev sürem boyunca tüm mahalle sakinlerimizle açık ve şeffaf bir şekilde iletişim kurarak, mahallemizin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli tüm çalışmaları yapacağız. Sloganımız 'Şimdi Değişim Zamanı'ydı. Bu değişimin ilk adımını birlikte atmış olduk. Oğuzhan Mahallesi'ni hep birlikte daha güzel bir hale getireceğimize inanıyorum." ifadelerini kullandı.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Oğuzhan Mahallesi'nde 4 Ocak 2024 tarihinde askıya çıkarılan mahalli ve yerel seçimler listesi, Muhtar Yaşar Çeltikçi tarafından 17 Ocak Çarşamba günü itibariyle askıdan indirildi.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Oğuzhan Mahallesi'nde 3 dönemdir muhtarlık yapan Yaşar Çeltikçi, yeniden muhtarlık için aday olduğunu duyurdu.
Oğuzhan Mahalle Muhtar Adayı Hilmi Uysal kimdir? Hilmi Uysal kimdir? Hilmi Uysal'ın biyografisine ulaşmak için tıklayın...
Burdur Bucak Oğuzhan Mahallesi'nden muhtar adayı olan Hilmi Uysal, "Şimdi değişim zamanı" sloganı ile vatandaşlara seslendi. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde, Oğuzhan Mahallesi Muhtarlığı ve hayırsever vatandaşların desteğiyle düzenlenen keşkek etkinliğine 3.000 kişi katıldı.
Burdur'un Bucak ilçesi Oğuzhan mahallesi'nde geleneksel Keşkek Şöleni yapıldı.