Hilmi Uysal, 1979 yılında Burdur'un Bucak ilçesinde doğdu. 1996 yılından bu yana esnaflık yapmakta olan Oğuzhan Mahallesi Muhtar Adayı Hilmi Uysal, 2023 yılında emekli oldu.
Hilmi Uysal evli ve iki çocuk babasıdır.
Burdur'un Bucak ilçesi Oğuzhan Mahallesinde muhtar değişti. Şimdi değişim zamanı sloganı ile seçim çalışmalarını gerçekleştiren Hilmi Uysal, Oğuzhan Mahallesi muhtarı oldu.
Bucak ilçesine bağlı Oğuzhan Mahallesi'nde muhtar adayı Hilmi Uysal, "Şimdi Değişim Zamanı" diyerek mahalle sakinlerine hizmet sözü verdi.
Oğuzhan Mahallesi Muhtar Adayı Hilmi Uysal, Oğuzhan İlköğretim Okulu'nun yeniden mahalleye kazandırılması için çalışmalara başladığını açıkladı. Uysal, "Boş vaatlerle mahallemi oyalamak yerine gecemi gündüzüme katarak bu okulu geri getireceğim." dedi.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Oğuzhan Mahallesi'nde muhtar adayı olan Hilmi Uysal, vaatlerini açıkladı. Detaylar haberimizde...
Oğuzhan Mahalle Muhtar Adayı Hilmi Uysal kimdir? Hilmi Uysal kimdir? Hilmi Uysal'ın biyografisine ulaşmak için tıklayın...
Burdur Bucak Oğuzhan Mahallesi'nden muhtar adayı olan Hilmi Uysal, "Şimdi değişim zamanı" sloganı ile vatandaşlara seslendi. Detaylar haberimizde...