Burdur'un Bucak ilçesinde 4 Ocak 2024 tarihinde askıya çıkarılan mahalli ve yerel seçimler listesi askıdan indi.
Oğuzhan Mahallesi Muhtarı Yaşar Çeltikçi, 4 Ocak'ta asılan listenin 17 Ocak Çarşamba günü itibariyle Oğuzhan Mahallesi seçmen listesinin askıdan indiğini duyurdu.
Listenin ilçe seçim kuruluna teslim edeceğini belirten Muhtar Yaşar Çeltikçi, " 4 Ocak'ta başlattığımız seçmen listesi askı süreci 17 Ocak itibariyle sona erdi. Listemizi titizlikle inceledik ve eksik veya yanlışlıklar varsa düzelttik. Şimdi bu listeyi ilçe seçim kuruluna teslim edeceğiz. Mahalle sakinlerimizden, listeyi kontrol etmelerini ve herhangi bir hata durumunda bize bildirmelerini rica ediyoruz." şeklinde konuştu.
Burdur'un Bucak ilçesi Oğuzhan mahallesi'nde geleneksel Keşkek Şöleni yapıldı.
Burdur'un Bucak İlçesi'nde, belediyenin çalışmaları dur durak bilmeden sürüyor.
31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için seçim süreci başladı. Bucak’ta Seçmen listeleri 4 Ocak Cuma günü muhtarlıklarda askıya çıktı.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
Gölhisar Kaymakamı Emre Çifçi'ye, Başkan Sertbaş'tan hayırlı olsun ziyareti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın
Karamanlı Ziraat Odası Başkanı Hasan Güz, sosyal medyada süt üreticilerinin karşılaştığı sorunlara dikkat çekti. Süt fiyatlarındaki düşüş ve ödeme süresinin uzaması nedeniyle çiftçilerin yaşadığı zorlukları paylaştı.