Hakan Tütüncü kimdir?
Hakan Tütüncü, 15 Haziran 1979 tarihinde Antalya'da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Antalya'da tamamlayan Hakan Tütüncü, 2001'de İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.
Antalya Barosuna kayıtlı Serbest Avukatlardan olan Hakan Tütüncü, 2001'de Ak Parti'nin kuruluş sürecinde görev aldı ve Antalya İl Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanı olarak atandı. 2003'de Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi, 2004'de Antalya İl Sekreteri olarak ana kademede görev alan Tütüncü, 2005-2009 yılları arasında iki dönem AKPARTİ GENEL MERKEZ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI görevini üstlendi.
2009 Yerel Seçimlerinde AKPARTİ KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI Adayı olan Hakan Tütüncü, 2009'da seçildiği Kepez Belediye Başkanlığı görevini 2014 Yerel Seçimlerinde ikinci kez kazandı. 2019 seçimlerinde seçmenlerin teveccühü ile 3. Kez seçilen Hakan Tütüncü, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı oldu.
Halen Kepez Belediye Başkanı olarak görevini sürdüren Hakan Tütüncü, ayrıca 71 Üye Belediyesi bulunan Antalya Merkezli AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ'nin 2014'den bu yana Başkanlığını da sürdürüyor.
Evli ve bir kız çocuğu babasıdır.
Antalya'nın Altın Çağı Kapıda! Tütüncü Manavgat'ta Coşkuyla Karşılandı Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Manavgat'ta düzenlenen mitingde Antalya'ya hizmet damgası vuracaklarını söyledi.
Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Antalya'yı altın çağına ulaştıracak projeleri arasında hayvancılığa da önemli bir yer verdi.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, coşkulu bir karşılama ile Ankara dönüşü havalimanında buluştu. Cumhur İttifakı'nın güçlü adayı için detaylar burada.
Antalya Şehir Hastanesi yolunu Bucak Korkuteli Çevre Yoluna bağlayan imar yolunda hizla devam ediyor .
Antalya Güreş ağası Yörük beyi Korkuteli Gündem Gazete Sahibi Hamdi Sarıca Oğlu Ahmet Sarıca Yağmur Kocaman ile Evlendi .
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ziyaret ederek, babasından öğrendiği siyaset ve belediyeciliği en üst seviyelere taşımasında rol model olduğunu söyledi.
Antalya'da Her yıl düzenlenen 'Beauty Life Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Cosmo Hair Kozmetik Kuaför Ekipmanları Fuarı' 2023 bu yıl da tüm hızıyla sürüyor.
Antalya Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal'ı makamında ziyaret etti.
Bucaklı genç işadamları derneği olarak düzenlenmiş olan kahvaltı programında konuk kepez belediye başkanı sn Hakan Tütüncü oldu. Tüm bucaklı hemşeriler bir araya geldi.
BAŞKAN TÜTÜNCÜ, BUCAKLILAR’LA BİR ARAYA GELDİ Antalya’da faaliyet gösteren Bucak Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından organize edilen “Çay Bahane, Sohbet Şahane” etkinliğinin konuğu Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü oldu. Bucaklılar Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği …