Hakan Tütüncü Kimdir?

Hakan Tütüncü haberleri, Hakan Tütüncü'ye ait son dakika haberleri ve biyografi bilgilerini bu sayfadan takip edebilirsiniz

Hakan Tütüncü Haberleri

Hakan Tütüncü kimdir?

Hakan Tütüncü, 15 Haziran 1979 tarihinde Antalya'da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Antalya'da tamamlayan Hakan Tütüncü, 2001'de İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.

Antalya Barosuna kayıtlı Serbest Avukatlardan olan Hakan Tütüncü, 2001'de Ak Parti'nin kuruluş sürecinde görev aldı ve Antalya İl Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanı olarak atandı. 2003'de Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi, 2004'de Antalya İl Sekreteri olarak ana kademede görev alan Tütüncü, 2005-2009 yılları arasında iki dönem AKPARTİ GENEL MERKEZ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI görevini üstlendi.

2009 Yerel Seçimlerinde AKPARTİ KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI Adayı olan Hakan Tütüncü, 2009'da seçildiği Kepez Belediye Başkanlığı görevini 2014 Yerel Seçimlerinde ikinci kez kazandı. 2019 seçimlerinde seçmenlerin teveccühü ile 3. Kez seçilen Hakan Tütüncü, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı oldu.

Halen Kepez Belediye Başkanı olarak görevini sürdüren Hakan Tütüncü, ayrıca 71 Üye Belediyesi bulunan Antalya Merkezli AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ'nin 2014'den bu yana Başkanlığını da sürdürüyor.

Evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Antalya Büyükşehir adayı Hakan Tütüncü'ye coşkulu karşılama
Burdur Gündem haberleri

Antalya Büyükşehir adayı Hakan Tütüncü'ye coşkulu karşılama

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, coşkulu bir karşılama ile Ankara dönüşü havalimanında buluştu. Cumhur İttifakı'nın güçlü adayı için detaylar burada.

Antalya Şehir Hastanesi Çevre yoluna bağlanıyor
Yaşam

Antalya Şehir Hastanesi Çevre yoluna bağlanıyor

Antalya Şehir Hastanesi yolunu Bucak Korkuteli Çevre Yoluna bağlayan imar yolunda hizla devam ediyor .

Antalya Güreş ağası Yörük beyi  Korkuteli Gündem Gazete Sahibi Hamdi Sarıca'nın Mutlu Günü
Yaşam

Antalya Güreş ağası Yörük beyi Korkuteli Gündem Gazete Sahibi Hamdi Sarıca'nın Mutlu Günü

Antalya Güreş ağası Yörük beyi Korkuteli Gündem Gazete Sahibi Hamdi Sarıca Oğlu Ahmet Sarıca Yağmur Kocaman ile Evlendi .

Kızılkaya Belediye Başkanı Güngör'den Tütüncü'ye Övgü
Burdur Gündem haberleri

Kızılkaya Belediye Başkanı Güngör'den Tütüncü'ye Övgü

Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ziyaret ederek, babasından öğrendiği siyaset ve belediyeciliği en üst seviyelere taşımasında rol model olduğunu söyledi.

Antalya Anfaş  'Beauty Life Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Cosmo Hair Kozmetik Kuaför Ekipmanları Fuarında Tolgahan Demir Rüzgarı
Yaşam

Antalya Anfaş 'Beauty Life Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Cosmo Hair Kozmetik Kuaför Ekipmanları Fuarında Tolgahan Demir Rüzgarı

Antalya'da Her yıl düzenlenen 'Beauty Life Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Cosmo Hair Kozmetik Kuaför Ekipmanları Fuarı' 2023 bu yıl da tüm hızıyla sürüyor.

Hakan Tütüncü, Bucak Belediyesi’ni Ziyaret Etti
Burdur Gündem haberleri

Hakan Tütüncü, Bucak Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Antalya Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal'ı makamında ziyaret etti.

HAKAN TÜTÜNCÜ BUCAKLI İŞ ADAMLARININ KONUĞU OLDU
Bucak Gündem haberleri

HAKAN TÜTÜNCÜ BUCAKLI İŞ ADAMLARININ KONUĞU OLDU

Bucaklı genç işadamları derneği olarak düzenlenmiş olan kahvaltı programında konuk kepez belediye başkanı sn Hakan Tütüncü oldu. Tüm bucaklı hemşeriler bir araya geldi.

BAŞKAN TÜTÜNCÜ, BUCAKLILAR’LA BİR ARAYA GELDİ
Bucak Gündem haberleri

BAŞKAN TÜTÜNCÜ, BUCAKLILAR’LA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN TÜTÜNCÜ, BUCAKLILAR’LA BİR ARAYA GELDİ Antalya’da faaliyet gösteren Bucak Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından organize edilen “Çay Bahane, Sohbet Şahane” etkinliğinin konuğu Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü oldu. Bucaklılar Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği …