Manavgat mitingine katılan Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, "Antalya'nın altın çağı'nda Manavgat'a, Antalya'mıza ve 19 ilçemize hizmet damgası vuracağız " dedi.
Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Manavgat'ta Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen mitinge katıldı. Tütüncü, miting alanında coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. 31 Mart'ta yapılacak seçimlerle Antalya'nın altın çağının kapılarının aralanacağını belirten Tütüncü, "Manavgat'ımıza, Antalya'mıza ve 19 ilçemize hizmetin damgasını vuracağız. Buradaki bu heyecan 31 Mart'ın müjdecisi... Ülkücü kardeşlerimizle, AK Partiye gönül veren kardeşlerimizle Cumhur ittifakımız, Allah'ın izniyle hem Manavgat'ta, hem Antalya Büyükşehir Belediyesinde büyük tarihi bir zafer yazacak. 31 Mart akşamı sandıklar açıldığında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'ye Manavgat'tan güçlü bir selam göndereceğiz. Sandıklar açıldığında bütün Manavgat güçlü olacak, bütün Antalya güçlü olacak, Antalya'nın 19 ilçesi güçlü olacak. " dedi. Tütüncü, Cumhur İttifakı'nın Manavgat Belediye Başkan adayı Süleyman Okudan'a da destek istedi.
Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan ve Ali Kınık'ın katılımlarıyla şölen havasında bir buluşma gerçekleştirildi.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, coşkulu bir karşılama ile Ankara dönüşü havalimanında buluştu. Cumhur İttifakı'nın güçlü adayı için detaylar burada.
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ziyaret ederek, babasından öğrendiği siyaset ve belediyeciliği en üst seviyelere taşımasında rol model olduğunu söyledi.
Antalya Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal'ı makamında ziyaret etti.
Bucaklı genç işadamları derneği olarak düzenlenmiş olan kahvaltı programında konuk kepez belediye başkanı sn Hakan Tütüncü oldu. Tüm bucaklı hemşeriler bir araya geldi.
BAŞKAN TÜTÜNCÜ, BUCAKLILAR’LA BİR ARAYA GELDİ Antalya’da faaliyet gösteren Bucak Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından organize edilen “Çay Bahane, Sohbet Şahane” etkinliğinin konuğu Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü oldu. Bucaklılar Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği …
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.