BUCAK’TA RAMAZAN COŞKUSU AHMET FESÇİOĞLU VE FIRAT TÜRKMEN İLE BULUŞUYOR!
Bucak Belediyesi'nin Ramazan Etkinlikleri kapsamında 19 Mart Salı günü ise Fırat Türkmen ve Muhammet Ahmet Fescioğlu Bucak Cumhuriyet Meydanı'nda olacak. İlahi ve kahramanlık türküleri ile unutulmaz bir akşam sizleri bekliyor!
Bucak Belediyesinin ramazan etkinlikleri kapsamında 19 Mart Salı Günü saat 21:30’da Fırat Türkmen ve Muhammet Ahmet Fescioğlu o güzel ilahileri ve kahramanlık türküleri ile Bucak Cumhuriyet meydanımızda olacak.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada “11 Ayın Sultanı Ramazan Geldi. Ramazan’la birlikte sofralarımıza bereket, çocuklarımıza eğlence, akşamlarımıza neşe de geldi. Oyunlar, gösteriler, ilahiler, anlatılar, dinletiler de geldi. 19 Mart Salı Günü Fırat Türkmen ve Ahmet Fescioğlu o güzel ilahileri ve kahramanlık türküleri ile Bucak Cumhuriyet meydanımızda olacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yan yana olalım, bir arada olalım. Ramazan Meydanımıza, iftar çadırımıza ve Ramazan etkinliklerimize tüm halkımız davetlidir…
Burdur İl Müftüsü Ali Hayri Çelik, Ramazan ayına veda, Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. İşte Ali Hayri Çelik'in mesajı....
Burdur'un Bucak ilçesinde Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri iftar programında bir araya geldiler.
Kızılkaya Belediyesi, Ramazan ayının manevi atmosferini yaşatmak amacıyla kültür merkezinde bir iftar programı düzenledi. Bölge halkını bir araya getiren programda, ilahi dinletileri ve semazen gösterileri büyük beğeni topladı.
Bucak'ta Ramazan ayı coşkuyla başladı. Bucak Belediyesi tarafından kurulan gönül sofrasında vatandaşlar ilk oruçlarını hep birlikte açtı. Ramazan ayı boyunca Bucak'ta çeşitli etkinlikler düzenlenecek.
Burdur’nın Bucak ilçesinde AK Parti ilçe binasında bayramlaşma programı düzenlendi.
Burdur'un Bucak ilçesinde protokol üyeleri, Ramazan Bayramı nedeniyle görevli emniyet mensuplarını, depremzedeleri, vatandaşları ve çocukları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.