AK Parti Bucak Belediye Başkan adaylığını açıklanan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, yaptığı açıklamada önemli bir ilkeye vurgu yaptı.
Ünal, hayatta aldığı önemli derslerden birinin, bir işe başlamadan önce anne ve babanın rızasını almak, aile büyüklerinden dua istemek olduğunu belirtti.
Adaylık sürecine ilişkin Cumhurbaşkanı'nın onayıyla yeni hedeflere yola çıktıklarını ifade eden Ünal, önce rahmetli annesi ve aile büyüklerinin mezarını ziyaret edip, babasının ve diğer aile büyüklerinin ellerini öperek hayır dualarını aldığını belirtti.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada, " Hayatımda aldığım en önemli derslerden biri şudur; bir işe başlayacaksan anne ve babanın rızasını alacak, aile büyüklerinin duasını isteyeceksin. Sn. Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Bucak’ımızda yeni hedefler için yola koyulduk. Ama önce rahmetli annemin ve aile büyüklerimin mezarını ziyaret ederek, babamın ve aile büyüklerimin ellerini öpüp hayır dualarını aldım. Rabbim yolumuzu açık etsin." ifadelerini kullandı.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.
Bucak şehrine ve insanına beş yıl boyunca aralıksız hizmet eden çalışma arkadaşları, bu muazzam sürecin tadını çıkarmak ve birliklerini pekiştirmek için bir iftar programında bir araya geldi.
Bucak Belediyesi tarafından hizmete açılan Aile Çay Bahçesi, kısa sürede şehrin en gözde mekânları arasına girdi. Her yaştan ziyaretçinin keyifle vakit geçirdiği bu bahçe, 7’den 70’e herkesin yeni uğrak noktası haline geldi.