Oğuzhan Mahallesi Muhtar Adayı Uysal'dan Hizmet Sözü!

Bucak ilçesine bağlı Oğuzhan Mahallesi'nde muhtar adayı Hilmi Uysal, "Şimdi Değişim Zamanı" diyerek mahalle sakinlerine hizmet sözü verdi.

Bucak ilçesine bağlı Oğuzhan Mahallesi'nde muhtar adayı Hilmi Uysal, "Şimdi Değişim Zamanı" diyerek mahalle sakinlerine hizmet sözü verdi.

Ayrım yapmadan herkesin muhtarı olmak istediğini belirten Uysal, ihtiyaç sahibi ailelere eşit şekilde yardımları ulaştıracağını söyledi.

Oğuzhan Mahallesi'nin eksiklerinin giderilmesi için gerekli tüm kurumlarla istişare içerisinde olacağını vurgulayan Uysal, yaptığı açıklamada vaatlerini sıraladı.
Muhtarlık görevinin layık görülmesi halinde ilk işinin, muhtarlık irtibat bürosu olacağını belirten Muhtar Adayı Hilmi Uysal, Muhtarlık irtibat büromuzu mahallemize, sizlere yakışır bir şekilde inşa edeceğiz. Büromuzda 24 saat ücretsiz internet hizmeti sunacağız. " dedi.

Gençlere ve Çocuklara Yönelik Etkinlikler yaparak mahallede birlik beraberliği sağlayacağını vurgulayan Hilmi Uysal, " Geleceğimizin teminatı çocuklar ve genç kardeşlerimiz için etkinlikler düzenleyerek her zaman onların yanında olduğumuzu hissettireceğiz. " ifadelerini kullandı.

Sosyal Etkinlikler ve Geziler ile mahalle sakinlerinin iç içe olması için gayret göstereceğinin altını çizen Uysal, " Siz mahalle sakinlerimiz için sık sık sosyal etkinlikler, geziler düzenleyeceğiz. " şeklinde konuştu.

"Sizler mahallemiz için yapılmasını istediğiniz taleplerinizi istişare etmek için 24 saat beni ve aza ekibimi arayabilirsiniz." sözleriyle Oğuzhan Mahallesi sakinlerine seslenen Hilmi Uysal, " Önceliğimiz mahalle sakinlerimize kendimizi dinletmek değil, sizleri her konuda dinleyerek çözüm üretmek. Oğuzhan Mahallesinde birlik beraberlik için azalarımla hizmetinizdeyiz." ifadelerine yer verdi.

Hilmi Uysal Telefon: 0 542 479 33 66

Hilmi UysalBucak muhtar adaylarıson dakikaTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.