Mehmet Topak, Belören Köyü Muhtarı Olarak Görevine Başladı

Burdur Bucak Belören Köyü Muhtarlığına seçilen Mehmet Topak, bugün Bucak Adliye Sarayında mazbatasını aldı.

Burdur Bucak Belören Köyü Muhtarlığına seçilen Mehmet Topak, bugün Bucak Adliye Sarayında mazbatasını aldı.

Geçtiğimiz seçimde kura ile seçimi kaybeden ve bu seçim tekrar muhtar adayı olduğu Belören Köyünde muhtar seçilen Mehmet Topak, köye hizmet etmek için çıktığı yolda ilk adım olan mazbatasını teslim aldı.

Mazbatayı aldıktan sonra açıklamada bulunan Belören Köyü Muhtarı Mehmet Topak, " Köyümüze hizmet etmek için çıktığımız bu yolda Köy sakinlerimizin teveccühü ile muhtar seçildik. Köyümüzde yaşayan vatandaşlarımızın refahı için çaba göstererek, Belören'e hizmet getirebilmek için çalışacağım. Bugün İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatamızı aldık Bucak ilçemize yakın bir köy olan Belören köyümüzün en önemli sorunlarından biri olan içme suyu problemi başta olmak üzere Belören köyümüzü hak ettiği noktaya getirebilmek için gerekli çalışmaları yerine getireceğiz ihtiyar heyetimizde birlikte Belören köyümüzü adından söz ettiren emsal köylerimiz arasında yer alması için bütün gayretimizle mücadele edeceğiz daha yaşanılabilir bir Belören için tüm resmi kurumlarımız ve Köyü vatandaşlarımızla birlikte hayatına dokunacak olan projelerimizi tek etek hayata geçireceğiz." ifadelerini kullandı.

Mehmet Topak'ın azaları

İsmail Ören

Süleyman Güleç

Ayşe Altundaş

Emre Özcan

Mehmet TopakBelören KöyümazbataTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.