Burdur Bucak Belören Köyü Muhtarlığına seçilen Mehmet Topak, bugün Bucak Adliye Sarayında mazbatasını aldı.
Geçtiğimiz seçimde kura ile seçimi kaybeden ve bu seçim tekrar muhtar adayı olduğu Belören Köyünde muhtar seçilen Mehmet Topak, köye hizmet etmek için çıktığı yolda ilk adım olan mazbatasını teslim aldı.
Mazbatayı aldıktan sonra açıklamada bulunan Belören Köyü Muhtarı Mehmet Topak, " Köyümüze hizmet etmek için çıktığımız bu yolda Köy sakinlerimizin teveccühü ile muhtar seçildik. Köyümüzde yaşayan vatandaşlarımızın refahı için çaba göstererek, Belören'e hizmet getirebilmek için çalışacağım. Bugün İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatamızı aldık Bucak ilçemize yakın bir köy olan Belören köyümüzün en önemli sorunlarından biri olan içme suyu problemi başta olmak üzere Belören köyümüzü hak ettiği noktaya getirebilmek için gerekli çalışmaları yerine getireceğiz ihtiyar heyetimizde birlikte Belören köyümüzü adından söz ettiren emsal köylerimiz arasında yer alması için bütün gayretimizle mücadele edeceğiz daha yaşanılabilir bir Belören için tüm resmi kurumlarımız ve Köyü vatandaşlarımızla birlikte hayatına dokunacak olan projelerimizi tek etek hayata geçireceğiz." ifadelerini kullandı.
Mehmet Topak'ın azaları
İsmail Ören
Süleyman Güleç
Ayşe Altundaş
Emre Özcan
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Belören Köyünde muhtarlık seçim sonucu belli oldu. Yeni muhtar Mehmet Topak oldu.
Burdur MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur'un en güzel ilçelerini yapay zeka seçti! Burdur'un en güzel ilçesi Bucak oldu. Bir medya ajansı tarafından yürütülen ve yapay zeka destekli arama motoru kullanılarak gerçekleştirilen araştırmada, Türkiye'nin en güzel ilçeleri belirlendi.
Burdur, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle Türkiye'nin keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerinden biridir. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile görev yeri değiştirilen vali yardımcıları ve kaymakamlara veda mesajı yayınladı. Detaylar burada...
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Kayseri'de yaşanan menfur olay hakkında yaptığı açıklamada mülteci ve sığınmacı sorununa dikkat çekti. Ercengiz, çözüm için acil adımlar atılması gerektiğini vurguladı.