Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Belören Köyü Muhtarlığını kazanan Mehmet Topak, Vergi Dairesi Müdürü Serdal Uyar'ı ve İlçe Tapu Müdürü Özcan Taşcılar'ı ağırladı.
Ziyarette, Belören Köyü'nün ihtiyaçları ve yapılması planlanan projeler görüşüldü.
Ziyaret sonrasında açıklamada bulunan Muhtar Mehmet Topak, şu ifadeleri kullandı:
"Vergi Dairesi Müdürümüz Serdal Uyar ve İlçe Tapu Müdürümüz Özcan Taşcılar hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Belören Köyümüzün hizmetlerinde paydaş olarak gördüğümüz kıymetli müdürlerime nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum."
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde akşam saatlerinde 31 yaşındaki genç adam evinde ölü bulundu.
Burdur'da 10 Mayıs 2024 Cuma günü elektrik kesintisi var mı? Burdur ve ilçelerinde elektrikler kesilecek mi? Burdur'da yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..
Burdur'da Trafik Haftası kapsamında vatandaşlara ücretsiz olarak ilk yardım eğitimi verildi. Eğitimde solunum yolu tıkanıklıkları, Heimlich manevrası gibi acil durumlarda yapılması gerekenler öğretildi.
Bucak Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta belediye binasına asılan borç pankartı ile ilgili CHP Grup Sözcüsü Özcan Duran ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş açıklamalarda bulundu.
Burdur'un Bucak ilçesinde tedavi olacak bir hasta için A RH+ kana ihtiyaç vardır. Kan vermek isteyenler için detaylar haberimizde...