Mehmet Akif Mahallesi Muhtar Adayı Emine Matur Sahada!

Burdur'un Bucak ilçesi Mehmet Akif Mahallesi Muhtar Adayı Emine Matur, sahadaki çalışmalarını sürdürüyor. Emine Matur yaptığı açıklamada, 'Mahallemizin gözü kulağı dili olacağız' dedi.

Mehmet Akif Mahallesi halkının her daim yanında olan, mahallenin sevilen ismi Emine Matur adaylığını koyduğu muhtarlık seçiminde saha çalışmalarına özveriyle devam ediyor. Büyük bir rekabetin yaşandığı muhtarlık seçimlerinde diğer adaylar gibi Emine Matur da yaşadığı Mehmet Akif Mahallesine hizmet etmek için kolları sıvadı.

Öncelikle mahallenin birlik ve beraberliğinin çok önemli olduğunu, bunu sağlayabilmek için de seçildiği taktirde mahallede çeşitli etkinlikler gerçekleştireceğini söyleyen muhtar adayı Emine Matur, bugüne kadar mahalleye hizmet etmiş tüm muhtarlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim .Bu bir bayrak yarışı, bu bayrak yarışında mahalleme en iyi hizmeti getirmek amacıyla aday olduğumu belirtmek isterim. Mahallemizin sorunlarını çok iyi biliyorum. Değerli halkımız teveccüh gösterip beni seçerlerse var olan sıkıntılarımızı çözmek adına onların istekleri ve sorunlarına köprü olacak ve Belediye ile istişare halinde gereken neyse hayata geçireceğiz. Muhtarlık mahallenin sorunlarını çözmek, halk ile iç içe olarak ne gerekiyorsa yapmaktır. Ben sıkıntılarımızın ne olduğunu iyi biliyorum ve azalarım ile birlikte elimizden gelenin en iyisini yaparak mahallemizin gözü kulağı dili olacağız.

Burada tabii ki taktir değerli mahalle halkımızındır. Onlar ne derse başımızın tacıdır. Hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun” dedi.

Mehmet Akif Mahallesi muhtar adayı Matur mahalle halkına seslenerek şu ifadelerde bulundu:

“Değerli mahalle sakinleri sizlerin desteğiyle muhtar seçilmem halinde 24 saat sizlerin hizmetinde olacağım. Telefonum her zaman açık olacak ve sizlerden gelen talepleri anında yetkili mercilere ileterek çözüm üreteceğim. Destek sizden gayret bizden. 2017 yılından bu tarafa Bucaklı Gelinler Sayfasının kurucusu olan Halil Emine Matur Sayfamdaki bayanlardan almış olduğum destek için hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim Sizleri en kalbi duygularımla selamlayıp Allah’a emanet ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Sevgi ve saygılarımla.

AZA LİSTEM

Emin KARACA

İbrahim YILDIZ

Halime ÜRESİN

Elif SÖNMEZ

Hüseyin MATUR

Aynur ÖREN

Recep UYSAL

Gürcü DOĞAN

Emine MaturMuhtar Adayıson dakikaTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.